חייבים לעצור את החתרנות האירופאית בבירת ישראל!

שתפו:

ארגון "לך ירושלים" ואגף המחקר בשפה הערבית שלנו חשפו כי נציגות האיחוד האירופי "בשטחים הפלשתיניים" פרסמה בדף הפייסבוק שלה מיזם שכותרתו "פרויקט חדשנות ותמיכה בשיכון באל־קודס במימון האיחוד האירופי – שומרים על הזהות הפלשתינית באל־קודס המזרחית".

מדובר במיזם בסך 3 מיליון יורו, המתבצע בשיתוף עם "המשרד לענייני ירושלים והמשרד לשיכון ולבינוי" של רשות הטרור הפלשתינית.

מדובר בעליית מדרגה בחתרנות הזרה, שבעבר כבר התסיסה את השטח והובילה לעימותים.

האיחוד האירופי ממשיך להציב עצמו בבחזית המאבק נגד ירושלים בפרויקט 'לשימור המורשת הפלשתינית באל־קודס', בלי בושה ובלי שום ניסיון להסתיר.

מדינת ישראל חייבת להידרש לקולוניאליזם האירופי המחוצף באופן מיידי ולעצור אותו. לא השלמה, לא שתיקה, רק פעולות מיידיות. מה שקורה בשטחי C הפך להיות כמעט עובדה מוגמרת, עם עשרות אלפי מבנים בלתי חוקיים במימון האיחוד. אם לא נתעורר, נאבד גם את ירושלים.

הכתבה בישראל היום

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן