הכר את העוכר: ארגון ההשמצה EAPPI חזר לפעול בישראל

שתפו:

ארגון ההשמצה האנטי-ישראלי שמטריד את לוחמי צה"ל ואת תושבי חברון וירושלים חזר לפעול בשטח!

פעילי EAPPI(תכנית הליווי האקומני לפלסטין וישראל), מתייצבים במחסומים ובנקודות חיכוך עם כוחות הביטחון ביו”ש ובמזרח ירושלים, ומנסים לקרוא תיגר על שלטון החוק של מדינת ישראל. הפעילים מגיעים לארץ באשרת תייר ושלא על פי נוהל מתנדבים כנדרש. לפיכך מדובר למעשה בפעילי BDS שמתחזים לתיירים ובכך מפירים את אשרת התייר שניתנה להם ופועלים בניגוד לחוק.

חלקם הגדול של הפעילים מעורבים בפעילות אנטי-ישראלית – כתיבת דוחות שקריים ומוטים נגד ישראל, פרובוקציות נגד חיילי צה"ל, הפרות סדר והפגנות. פעילי הארגון משתפים פעולה עם הארגון הקיצוני שוברים שתיקה וארגון הסרבנות "פרופיל חדש".

מי מממן אותם? התכנית האנרכיסטית ממומנת על ידי "מועצת הכנסיות העולמית" במיליוני דולרים, שמקבלים את הכספים ממשלות זרות כגון נורווגיה, שוויץ ואחרות.

המשרד לנושאים אסטרטגיים קבע כי מאז שנת 2002 ארגון "מועצת הכנסיות העולמית" מקדם את תכנית EAPPI, שבמסגרתה מגיעים פעילים לארץ לתקופות קצובות ומעודדים חרם על ישראל. אנחנו לא ניתן לאנרכיסטים בשליחות ממשלות זרות להטריד ולסכן את לוחמי צה"ל בשטח או להמשיך להציק ולרדוף יהודים בארצם. נתייצב מולם בכל מקום שאליו יגיעו עד שיעופו חזרה הביתה.

תיעדה: ציפי שליסל

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן