מרצה באוני' תל אביב מזדהה עם מחבלי החמאס

הצטרפו אלינו לפעולה פשוטה - לוחצים על הקישור ושולחים פניות במייל לכל ראשי האוניברסיטה, בדרישה לזמן באופן מיידי את ד"ר שלאימה לשימוע לפני פיטורין.

שתפו:

פונים אל ראשי אוניברסיטת תל אביב בדרישה לפטר את המרצה ד"ר לינא שלאימה שמזדהה עם פעילי החמאס.

**

תאריך 15.5.18 נשלחה הודעת דואר אלקטרוני מד"ר לינא שלאימה לתלמידי הקורס ובו היא כותבת שהיא מבטלת את השיעור שעתיד להתקיים ביום רביעי ה-16.5.

סיבת ביטול השיעור היא "מתוך הוקרה לפלסטינים שנטבחו בעזה". היא הודיעה שהיא "מכבדת את השביתה הכללית עליה הכריזו ועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל."

אנו רואים בחומרה את השימוש הפוליטי של ד"ר שלאימה בקורס האקדמי אותה היא אמורה להעביר. ברצוננו להזכיר שקורס אקדמי הינו מסגרת אקדמית לכל דבר ועל כן אנו גם קובלים וטוענים כי מדובר בהפרה מוחלטת של החלטת המל"ג המצהירה מפורשות כי: יש לדחות כל ניסיון לפוליטיזציה של האקדמיה אנו רואים בחומרה את ההזדהות של מרצה באוניברסיטה ישראלית הממומנת מכספי ציבור עם ארגון טרור חמאס ופעיליו האלימים.

אין זה ראוי שמרצה המקבלת את שכרה מכספי המיסים של הציבור הישראלי תאשים את החיילים ששומרים עליה ומאפשרים לה ללמוד באוניברסיטה בביצוע טבח, וכל זאת במסגרת ותוך שימוש במשאבי האוניברסיטה.

לאחר פניות סטודנטים בדרישה לפיטורי המרצה, האוניברסיטה ענתה שהנושא ייבדוק, אולם עד כה לא ידוע על טיפול משמעתי במרצה והיום היא חזרה להרצות.

לאור כל הסימוכין הנ"ל, אנו מצפים מראשי האוניברסיטה לפעול מיידית לסיום ההתקשרות ופיטוריה של ד"ר שלאימה. נשיא אוניברסיטת תל-אביב, פרופ' יוסף קלפטר רקטור אוניברסיטת תל-אביב, פרופ' ירון עוז סגן-רקטור אוניברסיטת תל-אביב, פרופ' אייל זיסר, דקאן הפקולטה למשפטים פרופ' שרון חנס, מזכירת הדקאן גב' אורלי רוזנברג – אנו קוראים לכם לזמן במיידית את ד"ר שלאימה לשימוע לפני פיטורין.

**

למרות שמאז מועד ביטול השיעור נשלחו אל האוניברסיטה מאות פניות ותלונות בנושא, ראשי המוסד טרם הגיבו ולא פעלו בנושא.

הצטרפו אלינו לפעולה פשוטה – לוחצים על הקישור ושולחים פניות במייל לכל ראשי האוניברסיטה, בדרישה לזמן באופן מיידי את ד"ר שלאימה לשימוע לפני פיטורין.

 לשליחת מייל > לחצו כאן

פונים טלפונית ודורשים תשובות: משרד דיקן הפקולטה למשפטים: 03-6408652 משרד סגן הדיקן למשפטים: 03-6408652 מזכירת הדיקן: 03-6408652 רקטור אוני' תל-אביב: 03-6418977, 03-6429079 נשיא אוני' תל-אביב: 03-6408647, 03-6408348

**

שלחתם? התקשרתם? שתפו אותנו בתגובות.

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן