דיון של וועדת הפנים בנושא החשש מאובדן ונטישת עסקים ועוסקים את הרובע היהודי בירושלים

בתאריך 15/12/2015 נכח אוהד גרייבסקי בדיון של וועדת הפנים בנושא החשש מאובדן ונטישת עסקים ועוסקים את הרובע היהודי בירושלים.

שתפו:

בתאריך 15/12/2015 נכח אוהד גרייבסקי בדיון של וועדת הפנים בנושא החשש מאובדן ונטישת עסקים ועוסקים את הרובע היהודי בירושלים.

הדיון זומן על ידי ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) נוהל ידי ח"כ יואב בן צור (ש"ס), ונחכו בו ח"כ רחל עזריה (כולנו), ונציגים מעיריית ירושלים, וועד הסוחרים של העיר העתיקה, המשרד לירושלים ונציגים של משטרת ישראל.

מהדיון עולה תמונה מאוד קשה בכל הנושא של הרובע היהודי בירושלים. בעיות קשות הושמעו בכל הקשור לתעבורה ברובע, בעיות בטיחות (כמו המון בורות שלא טיפלו בהם), חוסר אכיפה בכל מה שקשור לדוחות חנייה ולמי שמותר לחנות באזור הרובע היהודי (יש יותר תווי חנייה מאשר תושבים ), חוסר אכיפה של השוטרים המקומיים, ותלונות רבות של וועד הסוחרים.

מהדיון עולה שיש המון גופים עם סמכויות לתת שירות ולטפל בבעיות של הרובע היהודי, אך אין תיאום בין הגופים. בנוסף לכך, יש תלונות רבות לעיריית ירושלים ולניר ברקת על חוסר התיאום בכל הקשור לרובע היהודי, ולכך שלא נשלח לדיו הזה נציג בכיר מטעמם.

הוחלט על דיון נוסף בנושא, וסוכם לנסות להביא את ניר ברקת ומנכ"ל העירייה לדיון הבא.

המסקנה אשר עולה מהדיון היא שחייב להיות גוף שיתאם בין כל הגופים שאמורים לטפל ברובע היהודי, ושיהיה סנכרון בין כל הגופים האלו.

אני נוטה להסכים עם מסקנות הוועדה והדיון.

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן