אירוע נטיעות ט"ו בשבט בדרום הר חברון לזכרו של רס"ן אור-יוסף (אורוש) רן הי"ד

שתפו:

ביקרנו בדרום הר חברון כדי לנטוע עצים לזכרו של רס"ן אור-יוסף (אורוש) רן הי"ד. הגענו לאזור המיועד לנטיעה, מקום מדהים עם נוף מדברי יפהפה. פגשנו שם את בני משפחתו של אורוש שסיפרו לנו עד כמה חשובה לו אהבת הארץ ועבודת האדמה.

יחד איתם נטענו כמה שתילים ועצי פרי, ביניהם רימונים ותאנים. זו הייתה חוויה מאוד מרגשת לכבד את זכרו של יוסף בדרך המשמעותית ביותר עבורו – בנטיעת עצים באדמת ארץ ישראל. העצים האלה ילכו ויגדלו, ויישארו פה שנים רבות.

שיתפנו את החוויה עם החברים ברשת, והזמנו אותם לתרום גם הם לנטיעת עצים נוספים לזכרו של יוסף. זהו פרויקט חשוב ומרגש שמאפשר לנו להנציח אותו בדרך שהכי הייתה קרובה לליבו. נמשיך בעזרת השם לטעת ולבנות את הארץ, כפי שיוסף אהב.

פרסומים אחרונים:

נטיעות לכבוד ט"ו בשבט

לזכרו של רס"ן אור-יוסף (אורוש) רן הי"ד ביישוב מצפה יאיר בשעה 13:00 נפגשים בכניסה ליישוב

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן