5 עובדות שלא ידעתם על הקרן הגרמנית פרידריך נאומן

שתפו:

 

הנה 5 עובדות שלא ידעתם על הקרן הגרמנית פרידריך נאומן הקשורה למפלגה הגרמנית FDP אשר מקבלת מימון מממשלת גרמניה ופועלת באופן חתרני בישראל:

1. למרות שהם טוענים כי הם מפלגה "ליברלית" הם אירחו להרצאה בחודש יולי האחרון את מנסור עבאס ממפלגת רע"מ – המזוהה עם תנועת האחים המוסלמים הקיצונית שידועה בעמדותיה האנטי-ליברליות ואנטי-ציוניות.

2. קיימו בעזה, בשיתוף פעולה עם ארגון HCCD סדנה בשהכותרת שלה "הדעיכה הפוליטית והפרגמנטציה של הזהות הלאומית הפלסטינית". מה בדיוק האינטרס של קרן פוליטית גרמנית לקדם לאומיות פלסטינית ועוד בעזה?

3. הקרן פרסמה כי "השותף" שלהם, ארגון פלסטיני בשם PYFD קיים ברמאללה סדנה בנושא "חופש התנועה" שכהמשך לסדנה משתתפי הסדנה דיברו על ארגון מאבק ציבורי נגד הגבלות התנועה במה שמוגדרים "אזורי ביטחון" נגד המדיניות הישראלית. למה קרן פוליטית גרמנית מתערבת בענייניה הפנימיים והביטחונים של ישראל?

4. אנשי הקרן הגרמנית קיימו סיור מיוחד בסילוואן, שהיתה אחת ממוקדי החיכוך הגוברים בשנים האחרונות יחד עם "פעיל חברתי" מהשכונה, בה דנו בין היתר בפעילות של עמותות יהודיות שגואלות קרקע. מה מפריע לקרן פוליטית גרמנית מפעילות של עמותות יהודיות בעיר הבירה של העם היהודי?

5. הקרן הגרמנית קיימה שבוע של סיורים בירושלים שעסקו באנטישמיות, גזענות ואנטי-ציונות. נשמע נחמד נכון? עד שהם מתארים כי ניהלו ויכוחים נלהטים על היתרונות והחסרונות של הגדרות שונות של אנטישמיות ואנטי ציונות. חשוב לציין, שכיום יותר ויותר גורמים בעולם מאמצים הגדרה הרואה באנטי ציונות אנטישמיות לכל דבר, ובארגונים כמו תנועת ה-BDS גופים אנטישמיים. מקרן גרמנית פוליטית זרה שמקדמת לאומיות פלסטינית ומעודדת מאבקים חתרניים נגד מדיניות הביטחון של מדינת ישראל אין לנו ציפיות גבוהות ולא מתעניינים בדעתם על היתרונות והחסרונות של הגדרות לאנטישמיות ואנטי ציונות.

קראו עכשיו את הספר "מדינה למכירה" בהוצאת סלע מאיר שחושף הכל החתרנות המדינית הגרמנית הזרה, כיצד גרמניה פוגעת בחיילי צה"ל ובמשפחות שכולות ופועלת נגד הזהות היהודית של המדינה>
https://bit.ly/3BYaqKj

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן