על הצביעות וההטיה האנטי-ישראלית באו"ם

שתפו:

האו"ם הוא גוף צבוע ואנטי-ישראלי מובהק השונא את מדינת היהודים.

מועצת זכויות האדם של האו"ם קיימה דיון מיוחד על ישראל. רוצים לחקור אם בוצעו הפרות זכויות אדם. טוב, זה לא מפתיע בהתחשב בכך שאותה מועצה קיימה 9 דיונים מיוחדים המכפישים את ישראל בין 2006-2021.

באותו פרק זמן כמה דיונים היו על המדינות "הנאורות" הבאות:

איראן – 0 דיונים.

צפון קוריאה – 0 דיונים.

ונצואלה – 0 דיונים.

סין – 0 דיונים.

חוף השנהב – דיון 1.

סודן – דיון 1.

דרום סודן – דיון 1.

סוריה – 5 דיונים (כשמתחוללת שם מלחמת אזרחים קרוב לעשור, כן?)

ונזכיר שוב, ישראל 9 (!) דיונים באותו פרק זמן. הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון. משכן של אור.

ומי נמצא בין חברי מועצת זכויות האדם של האו"ם כיום? בין היתר ניתן למצוא את פקיסטן, קובה, חוף השנהב, וסין. כמו כן נמצאות מדינות מתונות יותר כמו בריטניה שסובלת מאנטישמיות גואה ברחובותיה ושתומך של חיזבאללה היה מועמד ריאלי לראשות הממשלה שם אך לפני שנים ספורות. אותה בריטניה שגם מממנת ארגונים שתולים בישראל.

ומי היו בין המדינות שתמכו בהקמת ועדת חקירה לישראל? פקיסטן, סומליה, סנגל, סודן, לוב, אינדונזיה, בנגלדש, חוף השנהב, סין, רוסיה, קובה וונצואלה. מדינות שמעדיפות להסית את תשומת הלב למה שקורה במדינות דמוקרטיות אמיתיות ושלא יראו מה קורה אצלן בשגרה.

מועצת זכויות האדם של האו"ם זהו אחד הבלופים הציניים והמרושעים ביותר בדיפלומטיה המודרנית. מדינות שלא יודעות מהי דמוקרטיה וחושבות שזכויות אדם זו בדיחה הן אלו שיקבעו אם מדינה דמוקרטית, מאוימת ששומרת על זכויות אדם תחקר על עאלק הפרת זכויות אדם. הגיע הזמן להפסיק להתייחס לאו"ם המושחת ברצינות ולהפסיק לשתף פעולה עם ההצגות של משטרים דיקטטורים ורצחניים.

דוד בו-גוריון כבר קרא לחרפה הזו או"ם שמום. הגיע הזמן שישראלים יזכרו את זה.

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן