גאים בחיילי צה"ל – חותמים על העצומה

הארגונים השתולים מהשמאל הרדיקלי דנו במחבלים כלואים, במסתננים ובמסכנים תושבי הרש"פ.

שתפו:

לחתימה על העצומה > לחצו כאן

תומכים בחיילי צה"ל היקרים אל מול אלימות של חוליגנים ועבריינים בזמן המשבר

אנחנו, אזרחי ישראל, תומכים בחיילי צה"ל היקרים שבמסגרת המאבק במגיפת הקורונה נשלחים למשימות ברחבי הארץ כדי לסייע ולשמור על אזרחי ישראל מפני המחלה המדבקת והקטלנית הזו. לצערנו, יש מקרים של אזרחים-עבריינים שמרשים לעצמם לתקוף את חיילי צה"ל שנמצאים שם כדי להגן על אותם עבריינים תוך סכנה עצמית בהידבקות.
במקום שהרשויות יעניקו מעטפת תמיכה וסיוע לחיילים במשימתם העדיפו אותם גורמים מוסמכים לקבל החלטת מבישות ובזיוניות. מעתה, חיילי מילואים בבני-ברק לא ישלחו במדי צה"ל אלא במדי מד"א מחשש שיתקפו אותם. עוד הוחלט כי חיילי צה"ל לא יכנסו ליפו כלל מחשש שהתושבים הערבים יפגעו בהם.
ההשלמה הזו עם אלימות כלפי חיילים במדים בעריה של מדינת ישראל, עליה חיילי צה"ל אמונים להגן, היא חרפה לאומית וכל החלטה שמורה לחיילים לא להיכנס לעיר ישראלית או להיכנס ללא מדים במקום לטפל בעבריינים ולספק לחיילי צה"ל מעטפת של תמיכה, כלים וסיוע להתמודד עם האלימות היא ביזיון.

לחתימה על העצומה > לחצו כאן

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן