גאים לתמוך ב"פורום בוחרים בחיים" של המשפחות שכולות

מירב חג'אג' בסרטון מרגש מודה לעם ישראל על התמיכה. מירב , אמא של סגן שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב, רוצה לדבר אתכם על המכתב שהיא כתבה לשר הביטחון

שתפו:

מירב חג'אג' בסרטון מרגש מודה לעם ישראל על התמיכה. מירב , אמא של סגן שיר חג'אג' ז"ל שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב, רוצה לדבר אתכם על המכתב שהיא כתבה לשר הביטחון. על ההתלבטות והדילמות, על המשפט שלא יצא לה מהראש שאמר גולן לתלמידי המכינה אחרי ששאלו "ואם זה יהיה מהאזרחים (הפלסטינים) או מהחיילים שלך אז מה תעדיף? וגולן ענה: אזרחים (פלסטינים)", ובעיקר היא רוצה להודות על התמיכה האדירה של עם ישראל בשבוע האחרון. מירב, רצינו להגיד לך ולכל פורום בוחרים בחיים – תודה!

לצפייה לחצו כאן 

כתבה בערוץ 1 שמסכמת את המכתב ששלחו "פורום בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ליאיר גולן בליווי שלנו > לחצו כאן

נכה צה"ל לחיים לוינסון: "איך אתם מעזים לקרוא לנו פושעים?"

כותב חברנו לירן ברוך: "חיים לוינסון הכתב הפוליטי של עיתון הארץ מתנצל בשידור חי אחרי שקרא לפורום נכי צה״ל למען בטחון ישראל גוף קש והבין את גודל הטעות . תודה לכל האחים הגיבורים שנותנים רוח גבית לפורום. הבהרת הדברים של ראש אגף מדיניות באם תרצו האח אלון שוורצר ואחר כך העימות שלי מול לוינסון בתוכנית של אראל סג"ל והתנצלותו בשידור חי הנאה צרופה"

חובה לשמוע את הקטע הבא> לחצו כאן

ההתקפה על עצומת ההורים השכולים נגד יאיר גולן היא צביעות וחוצפה

 טור חשוב של קלמן ליבסקינד בנושא > לחצו כאן

"דבר אחד צריך להיות ברור. היום שבו מדינת ישראל תעמיד בראש צבאה קצין שחושב שיש דמיון בין מה שמתרחש אצלנו לבין מה שהתרחש אצל הנאצים, יהיה יום הניצחון של מכחישי השואה, והכתם הכי גדול שדבק עד היום במצחו של צבא ההגנה לישראל."

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן