אוסטרליה: שוברים שתיקה נאמו נגד ישראל וחניכי בית"ר קיימו הפגנה כנגדם

שתפו:

בעוד ישראל נמצאת תחת אש של רקטות מעזה, לצד ביטול משחק הידידות בכדורגל בין ארגנטינה לישראל על ידי לחץ של ה- BDS והתאחדות הכדורגל הפלסטינית, ארגוני השמאל הקיצוני "שוברים שתיקה" ו"הקרן החדשה בישראל" קיימו היום (ו') במלבורן באוסטרליה אירוע השקת ספר חדש וסמינר נגד צה"ל ומדינת ישראל. במסגרת האירוע הוזמנו ואף השתתפו חניכים ומדריכים מתנועות הנוער של השמאל מישראל. האירוע גרם לזעקה מקרב הקהילה היהודית. תנועת בית"ר אוסטרליה קיימה הפגנה מחוץ לכנס שבשכונת קולפילד. ראש ההנהגה העולמית של בית"ר, נריה מאיר: "שוברים שתיקה איבדו את הלגיטימיות בישראל ועברו להסתת יהודים בעולם נגד צה"ל וישראל. "

שוברים שתיקה והקרן החדשה לישראל החלו היום בסמינרים נגד צה"ל בקהילה היהודית באוסטרליה. בתגובה לכך, לקראת האירוע הפיצה תנועת בית"ר אוסטרליה דף מידע לגבי שני הארגונים שמקיימים את האירוע ובו את הציגו את האג'נדה הפוליטית והרצון שלהם להסית את הקהילה היהודית נגד מדיניות ישראל.

בהפגנה היום (ו') נכחו, עשרות חניכי התנועה בית"ר ונציגים מהקהילה היהודית. הפגנה הייתה גדולה יותר מבאי הכנס עצמו.

ראש ההנהגה העולמית של בית"ר, נריה מאיר אמר:
לאחר ששוברים שתיקה איבדו את הלגיטימיות בישראל הם עברו להסית את הקהילות היהודיות בתפוצות. בית"ר מעמידה קיר ברזל מול החתירה הבוגדנית של שוברים שתיקה. לא ניתן לארגון הקיקיוני לפגוע ביחסי ישראל והתפוצות. בעוז והדר נגן על שלמות הארץ והמדינה".

קרדיט לתמונה: בית"ר העולמית
screen-shot-2018-06-08-at-11-55-20

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן