11 נקודות שחשוב לדעת על השקר שנקרא הנכבה

שתפו:

1. נתחיל בסכסוך הישראלי ערבי מי שתקף איים פגע אלה היו כביכול "נפגעי הנכבה" מחוללי המרד הערבי הגדול בשנים 1936- 1939 שנועד לסכל את הבית היהודי שהחל והתהווה בארץ ישראל, במהלך הפוגרומים שנעשו כנגד יהודים (כמעט 400 נרצחו) והתחסלו קהילות רבות בניהן הקהילה המפוארת בחברון.

2. וועדת פיל התכנסה כבר בשנת 1936 כדי לקבל החלטה על חלוקת הארץ, בתוכנית הוחלט  על מדינה יהודית קטנטנה על 20% משטחי ארץ ישראל המערבית  שתכלול את מישור החוף והגליל והתקבלה בשנת 1937. מי שסיכל את ההחלטה הגורלית  היו הערבים ובראשם המופתי הירושלמי הנאצי שייצג את הצד הערבי ולא הסכים אפילו למדינה יהודית קטנטנה שתוכל לקלוט את המוני הפליטים שהחלו להימלט מאירופה הבוערת.

3. כשלון וועדת פיל ורצון הבריטים לפייס את הערבים לקראת המלחמה העולמית ההולכת וקרבה הביא את אחד האסונות הכי גדולים של העם היהודי, חוקי הספר הלבן קבעו שתותר עלייה של 75 אלף יהודים בחמש שנים לארץ ישראל המשמעות פגיעה משמועתית בחלום הציוני ומאות אלפים אם לא מיליונים היו יכולים לברוח מציפורני הנאצים בזמן שמדינות העולם סגרו את שעריהן.

4. המופתי הירושלמי אותו מייצג בוועדת פיל אביהם הרוחני של "נפגעי הנכבה" כתב בספרו שהצליח למנוע את הצלתם של 400 אלף יהודים בבלקן ובפולין אם זה בהקמת הדיוויזיות ההרריות , אם זה בהקמת יחידות אס אס שמטרתן היה היה לצוד את יהודי הבלקן, ואם זה הפצרות חוזרות ונשנות כלפי כל הדרגים במדינות הציר אותן פעולות  זדוניות ומרושעות סיכלו שחרורם של עשרות אלפי יהודים מהונגריה ופולין כולל משלוחי ילדים יתומים שבעקבות מכתביו שונתה ההחלטה והם נשלחו למזרח (אוושוויץ), ואם זה קבלת תקציבים מהיטלר לצורך קידום הפתרון הסופי בפלשתינה (ארץ ישראל) מחנות השמדה תוכננו בעמק דותן ליהודי ארץ ישראל ומדינות ערב,  למזלנו  הניצחון של הגנרל מונטגומרי באל עלמיין טרף את הקלפים והסיר את איום הנסיגה מארץ ישראל  ואת סכנת הכליה מהיישוב היהודי( תוכנית מצודה להגנה על הארץ )  שהמופתי תיכנן להשמיד ,לקינוח ניסה המופתי בשנת 1944 להרעיל יחד עם הנאצים את מקורות המים של היישוב היהודי (מבצע אטלס) שסוכל ע"י הבריטים.

5. ציון הנכבה נקבע בכוונה לתאריך מתסיס ולא תמים ה15 במאי מציין את יום פלישת ששת צבאות ערב הסדירים ( סוריה ,עיראק,ירדן,לבנון, מצרים, צבא ההצלה של קאוקג׳י) מטרת אותם כוחות סדירים היה למחוק את המדינה היהודית שזה עתה קמה ,ה15 במאי 1944 גם מסמן את תחילת השמדת יהדות הונגריה 564 אלף יהודים שהושמדו ע”י הנאצים ועוזריהם לקראת תום מלחמת העולם ה2.

6. חשוב לזכור באותו זמן התרחשה נכבה יהודית ,יהודי ארצות ערב קהילות עתיקות של אלפי שנים מימי בית ראשון גורשו באכזריות והפכו לפליטים חסרי כל ועלו לארץ ישראל לביתם הלאומי , כ900 אלף יהודים פליטים עלו לארץ מארצות האיסלאם שמספרם היה פי כמה מהבורחים והמגורשים "נפגעי הנכבה".

7. חשוב לזכור כמו שהגרמנים לא מציינים בטוגה את נפילת הנאצים או היפנים את השלטון הקיסרי כך מי שניסה להשמיד את היישוב היהודי לא יכול להתהדר בנוצות של טוגה וייאוש על כך שלא הצליח להשמיד את המדינה היהודית.

חשוב לזכור שנתיים אחרי השואה האיומה שמחקה שליש מהעם היהודי וחיסלה  כמעט לגמרי את החיים היהודיים באירופה.

8. נחזור לתוכנית החלוקה ב1947 הערבים בראשות המופתי לא הסכימו לתוכנית  ופתחו  לסיכולה כמו שעשו  במרד הערבי בשנת 1936 שהיום ידוע שמומן ע"י הנאצים (באמצעות רצח והטלת מורא על היישוב היהודי) כאן נפתח החלק הראשון של מלחמת העצמאות  , למזלנו למרות תנאי פתיחה ירודים  המחתרות ובהמשך    צבא הגנה לישראל שהוקם   הגיבו תגובה שערה ולאט לאט שוחררו אזורים שיועדו ליהודים בערים המעורבות טבריה, יפו,צפת,חיפה ועוד אבל מצב היישוב היהודי נראה עדיין  בכי רע מול העליונות הערבית הברורה בציוד וכוח אדם רק ההצטיידות בהפוגה הראשונה והשנייה הפכה את גלגלי המלחמה.

9. שקר הנכבה במלחמה כמו במלחמה נהרגים אנשים גורל היישובים היהודים שנכבשו היה גורל רע ואכזר ראו טבח מגיני גוש עציון 242 חללים שנטבחו באכזריות אחרי שהניפו דגל לבן ערב הקמת המדינה כמו שגוש עציון נחרב יישובים יהודיים נוספים נחרבו  ( עטרות – נווה יעקב-גוש עציון-בית הערבה-קלי״ה- כפר דרום ) ועוד רבים וטובים הוחרבו עד היסוד.כולל  הרובע היהודי בירושלים אחרי כניעתו נהרס וחולל על בתי כנסיותיו וממצבות יהודיות בהר הזיתים סללו כבישים , מדינות ערב שפרצו לארץ ב15 במאי הודיעו לערבים לעזוב כדי שיוכלו להשמיד בקלות את היהודים המזכיר הכללי של הליגה הערבית, עזאם פאשא, הבטיח לעמים הערביים "כיבוש ארץ ישראל ותל אביב יהיה פשוט כטיול צבאי" מכיוון שצבאות ערב  עומדים כבר על הגבולות וכי כל המיליונים שהוציאו היהודים על קרקעות ופיתוח כלכלי יהיו ביזה קלה, כי עניין פשוט יהיה זה לזרוק את היהודים לים התיכון… עצת אחים ניתנה לערביי פלסטין לעזוב את אדמתם, בתיהם ורכושם ולשבת ישיבת-ארעי במדינות-אחיות שכנות, לבל יבואו תותחי הצבאות הערביים הפולשים ויקצרו בהם קציר".עוד אמר – "מלחמה זו תהיה מלחמת השמד וטבח עצום, שיזכירוה כמו הטבח שערכו במונגולים ובצלבנים  ואת מסעות הצלב״  ,במלחמה זו  הצד היהודי ניסה אפילו לשכנע את הערבים להישאר שלא יאונה להם רע אך הם עזבו למדינות ערב כך היה בחיפה ובעוד יישובים , יישובים שלא נלחמו ביהודים לא נפגעו ראו הכפר אבו גוש.

10. נפגעי הנכבה אוהבים לתלות את האשמה על ״טבח דין יאסין״ שאחריו כביכול התחילה הבריחה ושקר הנכבה , אז התברר בשנה האחרונה אחרי עבודה מחקרית גדולה של פרופסור אליעזר טאובר שבדק עדות עדות של תושבי הכפר ושל הלוחמים וקבע חד משמעית שלא התבצע טבח בדיר יאסין וכוחות הלחי והאצ״ל ניהלו קרב קשה וספגו אבידות כבדות כמו גם נשללו השקרים על הטבח ב טנטורה ומפיצי השקר פרסמו התנצלות כלפי חטיבת אלכסנדרוני שניהלו את הקרב בצורה מופתית במאי 1948.

11. לסיכום הנסיון להאשים אותנו בשקר שאנחנו אחראים על האסון של אלה שרצו להשמידנו הוא ניסיון נלוז ופאתטי באותה תקופה גורשו 900 אלף יהודים הרבה יותר ממספר ״הפליטים״ הערבים ,אזכורו רק יוביל לתסיסה ולמניעת שלום , הקמת מדינת ישראל מסמלת לחלק מהציבור ולצערנו גם חלקים גדולים מהשמאל הרדיקלי "כיום אסון" ,הנגזרת לדעת אותם גורמים מסוכנים החזרת 7 מיליון פליטים והשמדת מדינת ישראל

נכתב על ידי לירן ברוך יו"ר פורום נכי צה"ל למען בטחון ישראל

פרסומים אחרונים:

נכבה? חרטא! 2024

לא ניתן למסיתים להשתולל בלב תל אביב! בזמן שכוחותנו נלחמים בעזה ותושבי הדרום נמצאים בקו האש, מתכננים תומכי האויב לקיים ביום שני "הפגנת נכבה" בלב

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן