מה התקשורת לא מספרת על הפגישה של שר החוץ הגרמני עם שוברים שתיקה ובצלם

שתפו:

אז היום גורמי השמאל הקיצוני בארץ מנסים לייצר אחדות דעים ופעולה (בזה הם טובים) בינם ובין הגורמים הפוסט ציוניים וביחד לצדד בשר החוץ הגרמני ופגישותיו עם השתולים.
מה הם לא יציינו?
בין השנים 2012-2016 לפחות 33,381,956 מיליון ₪ הועבר על ידי גרמניה לארגונים שתולים. כלומר ארגוני דה לגיטימציה פוליטיים המאשימים לפרנסתם את ישראל בפשעים שונים נגד האנושות ו/או פועלים מבפנים לשינוי צביונה היהודי-דמוקרטי של המדינה (כאמור במימון ממשלות זרות).
5.5 מיליון ש"ח ל"בצלם" – ארגון הקורא ללחץ בינלאומי על ישראל ופועל נגד חיילי צה"ל.
מעל ל- 3 מיליון ש"ח ל"יש דין" – ארגון המאשים את חיילי צה"ל בביצוע פשעי מלחמה.
2 מיליון ש"ח ל"שוברים שתיקה" – ארגון המכפיש ומעליל עלילות דם נגד חיילי צה"ל והחברה הישראלית.
מעל ל-2 מיליון ש"ח ל"קואליציית נשים לשלום" – ארגון הקורא לחרם על מדינת ישראל
יותר מ-2 מיליון ל"עדאלה" – ארגון המגן על מחבלים בבית המשפט ופועל לבידודה של ישראל בעולם. וכמובן מאשימה בפשעים נגד האנושות ובפשעי מלחמה.
יותר מרבע מיליון ש"ח לארגון "מי מרוויח", ארגון BDS לכל דבר שקורא ופועל לחרם על ישראל וכמובן מאשים את ישראל בביצוע פשעים שונים נגד האנושות.
מעל למיליון ש"ח ל" זוכרות", ארגון אנטי ישראלי שמבקש לממש את "טענת השיבה" של "הפליטים הפלסטינים" ובכך לבטל את קיומה של מדינת ישראל כולל חותר פתח ציטוט "לדה ציוניזציה" (ביטול הציונות) של המדינה.
יותר מ1.5 ש"ח ל"מוקד להגנת הפרט" – ארגון שמגן על מחבלים ומשפחותיהם בבג"ץ
ועוד ועוד ועוד.

77

עכשיו, אין ספק שגרמניה של ימינו רחוקה שנות אור מן המשטר הגרמני הנאצי של היטלר. בגרמניה כיום עשרות רבות של אתרי זיכרון המציינים את פשעי העם הגרמני וקיימים חוקים שמטרתם להגביל מפלגות נאו נאציות לרוץ לבחירות באופן מחמיר יחסית. במערכת החינוך הגרמני מתקיימים לימודים על השואה (מגיל 13) וסיורים לילדים באתרי זיכרון.
לאור זאת, איננו מבינים כיצד גרמניה של ימינו מממנת בתוך מדינת ישראל ארגונים פוליטים קיצונים שחותרים תחת הדמוקרטיה הישראלית.
לא מדובר רק בחוצפה ממדרגה ראשונה אלא בהפרת ריבונות גרידא.
ערך דמוקרטי יסודי הוא שדמוקרטיה אינה מתערבת בענייניה הפנימיים של דמוקרטיה אחרת. אם כן מדוע גרמניה משלמת מליונים לארגונים שמטרתם לשנות את מדינת ישראל מבפנים ולהאשימה בחוץ בפשעים נגד האנושות?
אזרחי ישראל בחרו באופו הוגן ולגיטימי את נבחריהם לכנסת. מתוכם הוקמה ממשלה והכל באופן דמוקרטי לחלוטין. אז מדוע גרמניה מצפצפת על רצונם של היהודים במדינתם וחושבת שהיא יודעת יותר מהם מה טוב להם?
מדוע במקום לזמן את השגריר הישראלי לשיחה ולנסות לשכנע אותו לשנות את המדיניות של ישראל צריך לעשות את זה בחתרנות על ידי הפעלת ארגוני תעמולה פוליטיים הפועלים גם בבתי משפט?
חוצפה שאין כדוגמתה.

פרסומים אחרונים:

הקרנת הסרט קרב אוויר לחברי אם תרצו

הקרנה מיוחדת לחברי אם תרצו 18:00 פתיחת שערים. 18:45 הענקת פרס לבמאי רועי הורנשטיין. 19:00 הקרנת הסרט 20:45 – פאנל בהשתתפות שי רוזנגרטן ורועי הורנשטיין

אירוע נטיעות ביישוב משכיות

אירוע נטיעות ביישוב משכיות בואו לנטוע לזכר גיבורי ישראל! הצטרפו למבצע נטיעות בצפון בקעת הירדן לזכרם של הגיבורים: אלחנן–אריאל קליין הי"ד, רב סרן יהודה כהן הי"ד,

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן