איך איש קבע ב 8200 הפך לשעיר לעזאזל

ביום שני הקרוב אגיע ל"שימוע לפני הרחקה מהר הבית" בפני אלה שבשבילם אין חוק, אין דין ואין דיין. אגיע בפני אלה שאין להם אויב לטפל בו חוץ ממני, אני - אותי הפכו לאויב, אני האדם שאם רק ידרוך בהר הבית תהיה "הסתה" והפס"דים (כמו שרשמו לי במסמך אחר).

שתפו:

Photo by Robert Bye on Unsplash

ביום שני הקרוב אגיע ל"שימוע לפני הרחקה מהר הבית" בפני אלה שבשבילם אין חוק, אין דין ואין דיין.

אגיע בפני אלה שאין להם אויב לטפל בו חוץ ממני, אני – אותי הפכו לאויב, אני האדם שאם רק ידרוך בהר הבית תהיה "הסתה" והפס"דים (כמו שרשמו לי במסמך אחר).

כמה קל למשטרת ישראל להיכנע לטרור האמיתי, ובמקום זה למצוא שעיר לעזאזל בדמות איש קבע לשעבר ב8200, שומר חוק, שמכיר את החוק (באסה לכם, אני יודע) ואפילו מתעקש ליישם אותו, דבר לא נפוץ בישראל.

רק לפני שבועיים חזרתי מחצי-שנה הרחקה מהר הבית. אבל מיד עם דריכתי בהר – חיפשו לטפול עליי שקרים חדשים כדי שאשאר רחוק מההר. כי הנוכחות שלי שם מעוררת את עם ישראל כנראה, והם מבחינתם רוצים שהכל ישאר עמום, לא-חוקי, לא ידוע, לא יהודי ולא ישראלי.

תסתכלו בעצמכם ברשימת ההזיות שטוענת כלפיי המשטרה, כל המעשים כאן אגב, הם מעשים חוקיים, ואת רובם עולי הר הבית מקיימים למכביר.

אבל הם יעשו הכל כדי להוציא אותי מההר.

ביום שני יחד עם עורכי-הדין התותחים שעוזרים לי פרו בונו (!), אריה ארבוס ויהודה לוזון, אנחנו נוציא את מפקד המחוז ועוזריו צבועים, מגוחכים והזויים. הם יצטרכו להזיע כדי לשמור אותי מחוץ להר.

לאחר השימוע – בסוף הכל יהיה תלוי במפקדי המשטרה להם לצערי במדינה כיום יש כוח כמעט בלתי-מוגבל, והגורם המרסן היחיד כלפיהם, בג"ץ, לא כ"כ אוהב שיהודים עולים להר הבית ברוב המקרים.

נעשה ונצליח.
ולעולם לא נפסיק.

כתב: תום ניסני

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן