הסכנה באמנת איסטנבול

שר המשפטים גדעון סער שוקל לאשר הצטרפותה של מדינת ישראל ל"אמנת איסטנבול", אמנה שאפילו קנדה וארה"ב מסרבות להצטרף אליה ושמעמידה בסכנה את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית. 5 נקודות למה אסור לחתום על אמנת איסטנבול:

שתפו:

שר המשפטים גדעון סער שוקל לאשר הצטרפותה של מדינת ישראל ל"אמנת איסטנבול", אמנה שאפילו קנדה וארה"ב מסרבות להצטרף אליה ושמעמידה בסכנה את קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

5 נקודות למה לגדעון סער אסור לחתום על אמנת איסטנבול:

  1. אובדן שליטה על גבולות המדינה. האמנה אוסרת על הרחקה ומחייבת להעניק מעמד לכל זר שמדווח ש"נפגע על רקע מגדרי".
  2. האמנה מחייבת את המדינות להטמיע במערכת החינוך, כלימודי חובה בכל שכבות הגיל, תכנים שמכתיבה מועצת אירופה.
  3. ישראל מעניקה סמכויות פיקוח, ביקור וחקירה למועצת אירופה. הפיקוח עובר בכל מדינה, מבקר כל נוהל של רשות ההגירה ועובר על כל ספרי הלימוד בכל שכבות הגיל. יתירה מזאת, מועצת אירופה תפעיל מנופי לחץ על ישראל ותטען ש"הכיבוש" פוגע באישה הפלסטינית, כמו לדוג' בהריסת בתי מחבלים. פרשנות שכבר עלתה באו"ם.
  4. האמנה מחייבת את המדינה לממן ולשלב עמותות "סיוע" בהעברת תכנים בבתי הספר כמו גם בתהליך הטיפול המנהלי במהגרים.
  5. בג"ץ והייעוץ המשפטי יכפו על המדינה יישום מלא של הוראות האמנה על פי הפרשנות המתעדכנת שתינתן בדו"חות הפיקוח של מועצת אירופה.

ומי עומד מאחורי המהלך הזה? הגוף הפועל לקידום ההצטרפות לאמנה הוא Norweigan Church Aid, גוף התומך בארגונים קיצוניים כדוגמת EAPPI, ארגון ששולח סוכנים פוליטיים זרים לישראל ומתעמרים, מציקים, ומטרידים את חיילי צה"ל ואז מבזים אותם ברשתות.
גדעון, אל תחתום!

 

גדעון אל תחתום על האמנה – אל תסכן את זהותה של המדינה!
הצטרפו לדרישה: https://drove.com/.2zRY

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן