חבר הנהלה בארגון שמאל קיצוני המגן משפטית על מחבלים – מועמד לתפקיד היועמ"ש!

פרופ' מדינה חבר בהנהלת הארגון הקיצוני "האגודה לזכויות האזרח" מועמד לתפקיד היועמ"ש!

שתפו:

הזוי! חבר הנהלה בארגון שמאל קיצוני המגן משפטית על מחבלים – מועמד לתפקיד היועמ"ש!
פרופ' מדינה חבר בהנהלת הארגון הקיצוני "האגודה לזכויות האזרח". עד כמה קיצוני הארגון?
רה"מ יצחק רבין ז"ל כינה אותם "האגודה לזכויות החמאס".

מה הם עושים?

  1. בשנת 1992 החליטה ממשלת רבין לגרש מאות מחבלים מהחמאס והג'יהאד האיסלאמי ללבנון. "האגודה לזכויות האזרח" הגישה עתירה לשופט התורן, אהרון ברק שהוציא צו ביניים ומנע את המשך הגירוש.
  2. האגודה לזכויות האזרח עתרה נגד שלילת אזרחותו של המחבל עלאא זיווד שבשנת 2015 ביצע פיגוע דריסה בו נפצעו החיילים ניב בוחבוט, אוראל עזורי, נערה בת 14 ואזרח נוסף.
  3. ב-2019 בירכו ב"האגודה לזכויות האזרח" על הדו"ח המוטה שפירסמה "מועצת זכויות האדם של האו"ם" – מועצה צבועה שחברות בה גם מדינות שבעצמן לא מכירות את הרעיון הזה. אותו דו"ח אגב, נשען גם על חומרים של ארגון שתול אחר, "בצלם", שהיה מעורב במקרה הירי של אל"מ ישראל שומר: בצלם פירסמו תיעוד וידאו מהמקרה וחיברו דו"ח, וכשהפרקליט הצבאי סגר את תיק החקירה הם טענו כי זה טיוח. מעניין שלעתירה שהגישה "האגודה לזכויות האזרח" בחרו שלא לצרף את הדו"ח של חבריהם מ"בצלם".
  4. ב-2019 "האגודה לזכויות האזרח" פעלו נגד מדיניות הלחימה בטרור של ישראל ופנו לפרקליט הצבאי הראשי כדי שיאסור על לוחמי היחידות המובחרות לפעול בחשאיות במסווה של פעילים ב"ארגוני סיוע", וזאת לא מתוך דאגה לשלומם של חיילי צה"ל אלא בשביל למנוע מחיילי צה"ל להסתוות באוכלוסייה המקומית על מנת לפעול באפקטיביות מול מחבלי החמאס. הפנייה של "האגודה" נעשתה בעקבות המבצע של לוחמי צה"ל ברצועת עזה בו נפל סא"ל מ' ובו פעלו נגד מחבלי החמאס.
  5. ב-2019 גינתה "האגודה לזכויות האזרח" את פשיטת כוחות הביטחון במשרדי ארגון "אדמיר" ארגון בו עבד סאמר ערביד, המחבל שפיקד על החוליה שרצחה את הנערה רנה שנרב הי"ד ושתכננה להוציא לפועל פיגועים נוספים. ארגון אדמיר משתף פעולה לא מעט עם "עדאלה", חבריהם של "האגודה לזכויות האזרח".
האגודה לזכויות האזרח היא עוד ארגון בזוי, שבכספי מדינות זרות שמגן משפטית על מחבלים ובני משפחותיהם במקום להגן על חיילי צה"ל. בשנים האחרונות קיבלו 19,034,954 ₪ ממדינות זרות ו 10,438,071 $ מהקרן לישראל חדשה.
גדעון סער | Gideon Saar אל תמנה מי שחבר ועד מנהל בארגון הנהנה ממימון ישויות מדינות זרות שמגן משפטית על מחבלים ועותר לבג"ץ נגד מדינת ישראל וחייליה.
מאת ACRI-rights – נוצר על־ידי מעלה היצירה, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77685149

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן