לא נשארים אדישים לטרור

קיימנו היום דקת דומיה באוניברסיטת חיפה לזכר נרצחי שני הפיגועים שאירעו בימים האחרונים - עדיאל קולמן ז"ל, סמל נתנאל קהלני ז"ל וסרן זיו דאוס ז"ל.

שתפו:

לא נשארים אדישים לטרור

**

קיימנו היום דקת דומיה באוניברסיטת חיפה לזכר נרצחי שני הפיגועים שאירעו בימים האחרונים – עדיאל קולמן ז"ל, סמל נתנאל קהלני ז"ל וסרן זיו דאוס ז"ל.

לאורך שנות עצמאותנו חווינו התקפות טרור איספור. פעם נוספת אנו עדים לעליה בכמות הפיגועים שמטרתם להחליש את רוחו של העם ולהפחיד אותו.

עלינו להיות חזקים מול הגל הזה כמו שהיינו מול הנסיונות הקודמים להחלישנו. לצד זאת, אנו קוראים למקבלי ההחלטות להגביר את הביטחון על ידי חיזוק צעדי ההרתעה על מנת למנוע את הרמת הראש של הטרור.

תודה לעשרות הסטודנטים היקרים שלא נתנו לאדישות לנצח והגיעו לתת כבוד ולהראות שלמרות הכאב רוחו של עם ישראל איתנה.

יהי זכרם ברוך

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן