סיכום ועדת העלייה הקליטה והתפוצות בנושא אנטישמיות בתפוצות ודה לגיטמציה של ישראל

רועי שטרסברג- פעיל במשמר, נכח בדיון ועדת העלייה הקליטה והתפוצות בנושא אנטישמיות בתפוצות ודה לגיטמציה של ישראל שהתקיים ב23/6/15.

שתפו:

רועי שטרסברג- פעיל במשמר, נכח בדיון ועדת העלייה הקליטה והתפוצות בנושא אנטישמיות בתפוצות ודה לגיטמציה של ישראל שהתקיים ב23/6/15.

ארגון NGO monitor אמרו שבדו"ח שאבס יש הרבה ביקורת על ישראל אך אין פתרונות למצב. הוא האשים את האיחוד האירופי במתן כספים "לארגוני זכויות אדם"- שאינם באמת ארגוני זכויות אדם אלא משתפים פעולה עם חמאס-הוא ציין את "בצלם", "שוברים שתיקה" ועוד ארגונים פרו-פלסטינים. האיחוד האירופי מממן ארגונים ישראלים שמקדמים את הBDS נגד מדינת ישראל.

אברהם פוקסמן יו"ר הליגה נגד השמצה: אמר שהוא עדיין אופטימי כמו מלפני 50 שנה כשהוא החל את תפקידו. והוסיף, שמי שמערער על הדה לגיטימציה של ישראל הוא אנטישמי.

מנכל הקונגרס היהודי: צריך לחבר תוכנית פעולה למאבק באנטישמיות וכדי להאבק באנטישמיות חייבים לתת לה הגדרה ברורה. צריך שיהיה כתובת ברורה למאבק באנטישמיות-ארגון\ גוף שירכז את המאבק ויהיה למי לפנות, צריך לחוקק חוקים נגד חרם, צריך הגבלות על מה שקורה באינטרנט- באינטרנט יש המון גופים אנטישמיים וצריך להלחם בזה.

שגרירים וחברי פרלמנט אירופאים-הולנד,בלגיה,צרפת: טענו שהם תומכים בישראל, ושהם לא רוצים אנטישמיות בארצם. בבלגיה פועלת יחידה נגד האנטישמיות. שגריר הולנד אמר: אנחנו נגד BDS וכדי ליצור הסברה טובה בעולם על ישראל- ישראל חייבים לבוא ולהרצות באירופה על כך! חשוב שיהודים לא התביישו להגיד שהם ציונים זה מחזק ועושה הסברה טובה בעולם.

הח"כים דיברו על הדו"ח של האו"ם והמשט לעזה וטענו שלא ייתכן שמשווים את מדינת ישראל לחמאס-אנחנו מגנים והם תוקפים. קסניה סבטלונה טענה שהתקשורת העולמית מפיצה שקרים אבל כדי לפתור בעיה זו אנחנו צריכים להגיע להסדר מדיני של 2 מדינות כי רק ככה נשיג רוב בארץ.
עליזה לביא אמרה על המשט לעזה שהוא לא באמת רוצה לעזור לעזה- בתקופה האחרונה נכנסים לעזה המון ציוד מישראל ומהעולם, אם רוצים לעזור באמת לעזה זה לא הדרך-זה משט פרובקטיבי.
חיים ילין: חייבים לחזק את ההסברה, הוא היה רק עם עוד 6 אנשים להעיד באו"ם-לא הגיוני שמדינת ישראל לא משקיעה בזה יותר-צריך להעביר מהביטחון להסברה.

אנחנו טוענים: שהכתובת על הקיר כבר המון זמן ויש מודעות גבוהה יותר בקרב החכי"ם בכנסת ובקרב הציבור לגבי מיהם הארגונים הישראלים והארגונים הבינלאומיים שמגבירים את השנאה נגד ישראל ומשתפים פעולה עם האויב. מדינת ישראל צריכה להוקיע מתוכה את הארגונים שמסיתים נגדה את העולם ולהמשיך לפרסם את הנתונים הכספיים והתמיכה שארגונים אנטי ישראלים מקבלים כדי להמשיך להוציא דוחות שקריים ומעוותים על מה שמתרחש במדינה.

 

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן