בזמן שאונר"א עדיין בירושלים – החטופים עדיין בכלוב בעזה!

שתפו:

 

הבוקר קיימו פעילי אם תרצו את מיצג 'כלוב החטופים' יחד עם ח"כ בועז ביסמוט (ליכוד). במסגרת המיצג, נכנסו פעילים בדמות חטופים לתוך הכלוב ודימו את מצבם של החטופים בעזה, זאת מול משרדי אונר"א ליד גבעת התחמושת בירושלים. הפעילים קראו לגירוש מיידי של משרדי אונר"א על כל פעילותם מירושלים, לצד ניצחון צבאי ומדיני מוחלט על החמאס והשבת החטופים.

ח"כ ביסמוט המקדם בימים אלו את הצעת החוק להפסקת פעילות אונר"א בשטחי מדינת ישראל: "הגעתי הבוקר עם פעילי "אם תרצו" מול משרדי אונר"א בירושלים (שלצערי עדיין עומד על תלו), לזעוק: אין מקום לאויבים בלב ליבה של בירת העם היהודי, ירושלים! החוק שהגשתי להפסקת כל פעילות של הארגון הבזוי הזה בירושלים יעלה בקרוב בקריאה ראשונה. החוק הזה צריך להיות קונצנזוס – אופוזיציה קואליציה יד ביד ולא יד נגד יד – עד שיעבור בקריאה שנייה ושלישית, עד שנגרש את המחבלים מבירתנו ירושלים!"

בניהו בן שבת, רכז פעילות בתנועת אם תרצו: "אין לאף אזרח במדינת ישראל לא יום ולא לילה כבר חצי שנה. הפסקנו לנשום מהרגע שהחטופים שלנו נגררו לעזה ומעונים שם מדי יום. לא ייתכן שבאותה שעה יפעלו משרדים של ארגון שהיה מעורב בטבח ובחטיפה מול העיניים שלנו בירושלים, מטרים מגבעת התחמושת ולשכת הגיוס בלבה של ירושלים!"

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן