דרישה לשלול אזרחות מחבלים עם תעודות ישראליות בעקבות עסקת החטופים

"לשלול את התושבות של מחבלים הנושאים תעודות זהות ישראליות" - המכתב שנשלח לשר הפנים בעקבות עסקת החטופים

שתפו:

"לשלול את התושבות של מחבלים הנושאים תעודות זהות ישראליות" – המכתב שנשלח לשר הפנים בעקבות עסקת החטופים

בעקבות עסקת החטופים שנחתמה הלילה פנו מאור צמח, ראש ארגון "לך ירושלים" ומתן פלג יו"ר ארגון "אם תרצו" לשר הפנים משה ארבל בדרישה לשלול את מעמד התושבות של המחבלים שישוחררו והינם בעלי תעודת זהות ישראלית. במכתב ששלחו השניים לשר ארבל, תיארו את העסקה הקשה והשלכותיה רבות הפנים וקראו לגירוש המחבלים הכלולים בה לעזה ורמאללה.

כך במכתב:

"הלילה ממשלת ישראל קיבלה החלטה קשה בהיבטים רבים וביניהם ביטחוני, מדיני והן בהיבט של דיני נפשות. בעסקת החטופים סוכם על שחרור של 300 מחבלים בתמורה לשחרור של עד 100 מאזרחי ישראל אשר נחטפו באכזריות קשה ע"י ארגון חמאס-דעאש בשבת השחורה בשביעי באוקטובר.

בסריקה של רשימת המשוחררים נגלה לעינינו כי לא מעט מהמחבלים הכלולים בעסקה הם תושבי מזרח ירושלים הנושאים תעודת זהות ישראלית. כאמור, ההחלטה שהוכרעה היא קשה מנשוא מבחינות רבות ולצד זאת, לא ייתכן שאותם מחבלים מורשעים יחיו בינינו.

אנו פונים אליך בדרישה חד-משמעית כי כל מחבל הנושא תעודת זהות ישראלית ישוחרר רק לאחר שלילת התושבות שלו וגירושו לרמאללה או לעזה. אין ספק כי שלילת האזרחות הישראלית מאותם מחבלים תתרום לביטחונם של תושבי העיר ירושלים ותמנע פיגועי טרור ברחובות ירושלים ובמדינת ישראל בכלל".

טרם התקבלה תגובה מלשכת השר.

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן