הגענו לפנק ולחזק את לוחמי גדוד 408 בבנימין

כבר בכניסה לבסיס חיכו הלוחמים בציפייה למתנדבים שהגיעו עמוסים בארגזי ציוד ומזון

שתפו:

אמש הגיעו פעילים מתנועת "אם תרצו" לביקור מיוחד בבסיס גדוד 408, המוצב לאורך קו התפר באזור חבל בנימין. מטרת הביקור הייתה להעניק תרומות ולחזק את רוח הלוחמים הנמצאים בשטח בימים קשים אלו.

כבר בכניסה לבסיס חיכו הלוחמים בציפייה למתנדבים שהגיעו עמוסים בארגזי ציוד ומזון. "רצינו לדאוג לכם לחסרונות מאוד ספציפיים שאמרו לנו בגדוד שיש לכם", הסביר אחד הפעילים. "תודה רבה שאתם שומרים על הארץ שלנו".

הלוחמים קיבלו בהכרת הטוב ציוד להתמודדות עם מזג האוויר הקר, בין השאר מעילי חורף, כפפות וגרביים להחלפה. כמו כן חולקו מנות אוכל טבעוניות וצמחוניות עבור הלוחמים שביקשו.

בנוסף, כל לוחם שביקש קיבל מהפעילים דגלון קטן להניף על רכבו או לשאת איתו בשטח כסמל לתמיכה והוקרה. "זה נותן כוח רב לדעת שיש מי שדואג לנו", אמר אחד הלוחמים.

מפקד הגדוד הודה לפעילי התנועה על הביקור והתרומות החשובות, וציין כי גילויי התמיכה שכאלה מרוממים מאוד את מורל הלוחמים המגינים על ביטחון ישראל.

עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים שלנו שנמצאים בחזית: תרומה לחיילי צה"ל

פרסומים אחרונים:

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן