תא אסלאמיסטי אנטי ציוני ואנטי להט"ב פועל בטכניון

תא אסלאמיסטי אנטי ציוני ואנטי להט''ב בחסות הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית פועל בטכניון. ''אם תרצו'' לנשיא הטכניון: לסגור מיידית את התא!

שתפו:

תא אסלאמיסטי אנטי ציוני ואנטי להט"ב בחסות הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית פועל בטכניון. "אם תרצו" לנשיא הטכניון: לסגור מיידית את התא!

תא "رواق", "ריוואק", הוא תא סטודנטים בטכניון המאגד סטודנטים מוסלמים, ומעביר להם מגוון הרצאות ופעילויות.

ב23.6 פרסם התא פירסם בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלו את תמונת דגל הגאווה עם סמל איסור אדום גדול עליו, וטקסט שטוען שהדבר אסור, מהווה ניוון וחוסר מוסריות ואף ריקבון. הפוסט קיבל מאות לייקים, ועשרות תגובות ושיתופים, ושותף גם על ידי סטודנטים במוסדות אקדמיים אחרים. הפרסום באינסטגרם הוסר לאחר שסטודנטים התאגדו ודיווחו עליו, אך נותר בפייסבוק.

תמצית הפוסט: "השתיקה הינה שיתוף פעולה עם מה שאינו ראוי! התפשטות הריקבון הזה הינה סכנה גדולה כן, ההומוסקסואליות היא ריקבון, אי מוסריות, ומעשה מביש המפרק את מוסד המשפחתיות".

לאחר תחקיר מעמיק בעמודים של ריוואק, מתברר שהסיפור לא מסתיים כאן. בין הפעילויות החברתיות, ההרצאות, הכנסים והסיורים לאל-אקצא שריוואק מארגנים, משולבים גם הרצאות של גורמי חוץ המשויכים לפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית.

בין היתר התא קיים הרצאות של משהור פאווז – ראש המועצה העליונה לפסקי הלכה המזוהה עם הפלג הצפוני, מג'די חטיב- ראש הפלג הצפוני בעראבה, נסים בדארנה וסאלח לוטפי שמזוהים עם הפלג הצפוני, וסדרת הרצאות עם השייח' עבדאללה אטווה אידריס, האימאם של מסגד אל-היג'רה, שמארח במסגדו באופן תדיר את אנשי הפלג הצפוני לנאומים.

ההרצאות מתקיימות ביודעין באולמות האוניברסיטה. בנוסף ריוואק מפעילים את מסגד הטכניון במבנה שהטכניון הקצה להם מעל תחנת הרכבלית. במסגד תלויה מפת ארץ ישראל עם הכיתוב "מפת השיבה", ושמות הכפרים משנת 48 שיש לחזור אליהם. המפה מחלקת את המדינה לנפות (עכו, חיפה, טול כרם, טבריה, ג'נין, חברון וכו') בפתקיות בצד יש את שם המחוז ואת הכפרים שהוא מכיל (חלקם נהרסו ב48). ריוואק גם מעלים פוסטים רבים בנושא הנכבה, ומארגנים סיורים על חיפה הכבושה.

נתנאל סיגלר, סטודנט להנדסה אזרחית בטכניון:

כסטודנט בטכניון אני מרגיש לא בטוח כשפועל כאן תא סטודנטים המפיץ מסרים נגד המדינה, נגד הציונות, וגם מסית נגד קהילת הלהט"ב. אני מרגיש חשש לבטחון האישי כאשר יש כאן הרצאות של אנשי הפלג הצפוני שהוצאו מחוץ לחוק, באותם אולמות בדיוק שבהם אני לומד כימיה ומתמטיקה.

בתגובה לדברים, פנה שי רוזנגרטן, ראש אגף חינוך בתנועת אם תרצו לנשיא הטכניון במכתב וקרא לו לסגור את פעילות התא:

"לא ייתכן שאנשי דת קיצוניים מהפלג הצפוני יגיעו לנאום בטכניון. במקום שהסטודנטים ייפתחו לחברה הישראלית הם עוברים הקצנה חמורה בחסות תא ריוואק. יש לסגור את התא באופן מיידי".

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן