בעקבות הפרסום: אוניברסיטת בן גוריון תפסיק להפיץ מפות ארץ ישראל ללא רמת הגולן, מזרח ירושלים, יהודה והשומרון

שתפו:

בעקבות הפרסום והלחץ מצד תנועת אם תרצו [פורסם באתר חדשות 12] הודיעה אוניברסיטת בן גוריון כי תפסיק את חלוקת המפות המעוותות של ארץ ישראל.

בתגובה לפרסום הראשוני שי רוזנגרטן, ראש אגף חינוך בתנועת אם תרצו, מסר ל-N12: "באוניברסיטה שכחו כנראה שכבר לפני למעלה מ-50 שנה שוחררו שטחי יהודה, שומרון והגולן, ואוחדה ירושלים לעולמי עד. מאז אפילו ארה"ב הכירה בריבונות ישראלית על הגולן וירושלים – אבל באקדמיה הישראלית מוסיפים להתעקש ולשקף לסטודנטים את הגבולות המסוכנים של שנת 67'. הגיע הזמן שהנהלת האוניברסיטה תעשה שיעור בהיסטוריה ותפסיק לעודד נסיגות באמצע הקמפוס".

כאמור, לאחר הפרסום ותגובתנו האוניברסיטה התקפלה ואף הגדילה וקוראת לאנשים שמוצאים את המפות לשים אותן במחזור:

"מדובר בפלייר שהופק על ידי אחת היחידות באוניברסיטה לפני מספר שנים, תוך שימוש במפה אמריקאית שגויה וללא רשות. מקור השימוש במפה הוא בטעות אנוש ולא בכוונת מכוון. הפקנו ממקרה זה לקחים, אך ייתכן שמספר עותקים עדיין מסתובבים. לאור פנייתכם נוודא ככל שנוכל שלא יעשה חלילה שימוש במפות אלו ואנו ממליצים למוצא הישר לשים אותן במחזור".

 

 

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן