מברכים על הצעת החוק להעדפה בשירות הציבורי לבני הקהילה האתיופית, ערבים, חרדים ואנשים עם מוגבלויות ששירתו בצה"ל

שתפו:

בתגובה להעברה בטרומית של הצעת החוק של ח"כ משה סלומון להעדפה בשירות הציבורי לבני הקהילה האתיופית, ערבים, חרדים ואנשים עם מוגבלויות ששירתו בצה"ל:

מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו: "אנו מברכים מכל הלב את ח"כ סולומון היקר על קידום החוק, ואת שר המשפטים לוין על העברתו בועדת השרים לחקיקה. תודה חשובה גם לשר הקליטה אופיר סופר על קידום החוק. מדובר בחוק חשוב מאוד לעתיד המדינה. במקום שבני המיעוטים המשרתים בצבא יחטפו איומים, הם צריכים לקבל מאיתנו הוקרה במעשים.

היועץ האסטרטגי מוחמד כעביה הפועל למען שילוב ערביי ישראל בחברה הישראלית: "זה אות הוקרה לערביי ישראל שרואים את עצמם שווי חובות ושווי זכויות, לאלה שרוצים להיות חלק ממדינת ישראל, מכבדים אותה ומצדיעים לה.
במשך שנים רבות מקומות רבים בנציבות שירות המדינה הגיוס אליהן היה בשיטת חבר מביא חבר, ובמוסדות ביישובים ערביים זה לאו דווקא היו אנשים שהם מזדהים עם המדינה ודגלה"

יוסף חדאד, מנכ"ל ביחד ערבים זה לזה: "מדובר בתיקון חשוב שיעשה צדק עם הקולות בחברה הערבית שפועלים לשותפות והשתלבות ותורמים למדינת ישראל ולחברה הישראלית כולה. זהו מצב מבורך שכולם מרוויחים ממנו, מצד אחד המדינה מעודדת ומוקירה שירות של צעירים מהחברה הערבית בין אם זה בצבא ובין אם זה בשירות לאומי-אזרחי, ומצד שני אותם צעירים מקבלים כרטיס כניסה לחברה הישראלית ולעמדות השפעה בשירות המדינה. אצלנו אומרים- מברוק".

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן