כך מימנה הקרן החדשה לישראל את המחאה נגד הממשלה

שתפו:

מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו ומחבר הספר "מדינה למכירה" העוסק בהשפעת ארגונים זרים על הפוליטיקה בישראל אמר כי מדובר בחוצפה בלתי נסבלת: "בתוך מדינת ישראל פועל תאגיד זר (הרשום בישראל כחברה זרה) ופועל מבפנים נגד הממשלה הנבחרת של המדינה המארחת אותו".

"מאז ומעולם נעזר הישוב היהודי ולאחר מכן מדינת ישראל בתרומות של גופים פילנתרופים, אם כי מעולם לא פעל גוף זר בתוך הארץ אשר פעל להחלשת הצבא היהודי, החלשת הזהות היהודית, שינוי מדיניות הפנים של העם היהודי בארץ, פגיעה בדמוקרטיה הישראלית ועוד. את כל זה עושה הקרן לישראל חדשה נגד רוב העם היושב בציון. במוקדם או במאוחר תיאלץ ממשלת ישראל באשר היא, להתמודד עם אותה חתרנות זרה ומוטב שעה אחת קודם", הוסיף.

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן