ראשי מועצות באיו"ש זועמים על צה"ל: דינו של זורק אבנים – מוות

שתפו:

אמש נחשף בחדשות 14 מסמך מכעיס שבו מורה קצין אג"ם רועי צוויג ללוחמי צה"ל לפתוח באש לעבר מיידי אבנים רק במקרה של "סכנת חיים ממשית ומיידית" ללוחמים • גם במקרה של סכנת חיים ברורה, מורה אל"מ צוויג לא לפתוח באש אם ניתן לעצור או לתפוס את משליכי האבנים באמצעים לפיזור הפגנות • בהתיישבות זועמים: "מיידה אבנים על רכב הוא רוצח"

מתן פלג יו"ר תנועת 'אם תרצו' מסר בתגובה: "אנחנו אוהבים ומעריכים מאוד את אל"מ רועי צוויג שפועל לילות כימים למען ביטחון ישראל. דווקא בשל כך אנו מביעים תמיהה וסימן שאלה גדול על המסמך שבחתימתו, המייצר דה-פקטו הפקרה של חיילי צה"ל ומעביר להם מסר שאל להם להשתמש בנשק חי מול מתפרעים, רק כמוצא אחרון. וברור שבשכל כך הם יעמדו בסכנת חיים מול מחבלים. אנו קוראים לקצין שאנחנו אוהבים להבהיר לחייליו מה מקור המסמך? האם זוהי הנחתה מלמעלה בשל עתירות ארגוני החתרנות לבג"ץ? האם באמת קצין עטור שבחים כמוהו מוכן לפעול תחת הוראות פתיחה באש כאלו? אנו מקווים לשמוע שינוי מיידי בנושא".

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן