מפגינים נכנסו לבית הספר והפגינו נגד הרפורמה המשפטית

הורים לתמידים בבית הספר 'בני דרור' בלב השרון זעמו. הבוקר נכנסו מפגינים וקיימו צעדה בתוך שטח בית הספר ללא עדכון ההורים

שתפו:

ביזיון בבית הספר בני דרור במועצה האזורית לב השרון: מפגינים נכנסו לבית הספר והפגינו נגד הרפורמה המשפטית בנוכחות ראש המועצה עמיר ריטוב באישור המנהלת.

הורים לתמידים בבית הספר 'בני דרור' בלב השרון זעמו. הבוקר נכנסו מפגינים וקיימו צעדה בתוך שטח בית הספר ללא עדכון ההורים ובאישור המנהלת, יחד עם נוכחות ראש המועצה עמיר ריטוב.

שלמה (שם בדוי), הורה לתלמיד, מסר:

"מפגינים נכנסו לבית ספר של הבן שלי. בית ספר בני דרור בשרון.
המנהלת הכניסה אותם לבית ספר ברוב חוצפתה. אני כבר לא מדבר על הפן הבטיחותי שיכול להסתנן מישהו שלא אמור להיות שם איתם אלא בפן של הבעת דיעה ותפיסת צד. ניצול ציני של הכח שניתן לה כשאחראית על מוסד ציבורי.
קבוצת הווטסאפ של ההורים אצלנו מבעבעת ממש ברגעים אלה. מיותר לציין שמפגיני ימין לא היו נכנסים לבית ספר וספק אם בכלל היו מורשים לתלות שלטים מחוץ לבית"ס או להשמיע מוזיקה עם הגברה בקולי קולות."

מתן פלג יו"ר תנועת אם תרצו מסר בתגובה:

פוליטיזציה קיצונית כל כך במערכת החינוך לא הייתה מאז מקום המדינה. אנו קוראים לשר החינוך יואב קיש להפשיל שרוולים כדי להיאבק בתופעה הזו. בראש מערכת החינוך עומד שר בדיוק כדי לבלום את זה. לא ייתכן שמנהלים ישתמשו בשטחי בתי הספר משל היה מדובר בשטחם הפרטי. אירוע שבו מפגינים אנרכיסטים נכנסים לתוך בית ספר הוא קו אדום בלתי נסלח. אנו דורשים משר החינוך להפסיק את הסלחנות כלפי הדורסנות הפוליטית של המנהלים!

פרסומים אחרונים:

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן