חשיפת 'אם תרצו' – סטודנטים ערבים במכללת הדסה משבחים מחבלים

שתפו:

תנועת "אם תרצו" חשפה אמש (מוצ"ש) כי סטודנטים ערבים ממכללת הדסה שבירושלים, פירסמו סטטוסים בוואטסאפ דברי שבח למחבל. "השהיד הגיבור בן 21 ממזרח ירושלים, הוא הביא את הנקמה שלנו" כתבה סטודנטית בשם עונד מהחוג לעבודה סוציאלית, תוך שהיא מצרפת את תמונת המחבל על רקע הר הבית.

שי רוזנגרטן, ראש אגף חינוך בתנועת אם תרצו קרא למשטרת ישראל לעצור מיידית את תומכי המחבלים ולהנהלת המכללה להרחיקם: "עם ישראל כולו המום וכואב על רציחתם של 7 אזרחים חפים מפשע ופציעתם של עוד 5 ישראלים. מתברר שבמקביל ישנם סטודנטים ישראלים שרואים צורך לברך על הפיגועים הללו. אנו קוראים להנהלת מכללת הדסה לסלק לאלתר את הסטודנטים שפרסמו את התשבחות למרצחים – אין מקום באקדמיה לתומכי טרור. בנוסף, משטרת ישראל חייבת לפעול מיידית לעצור את תומכי הטרור לפני שיבצעו פיגוע בחבריהם לספסל הלימודים!"

עובדים ולומדים אצל יהודים וצוהלים על הפיגוע

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן