מתן פלג מתנועת 'אם תרצו', על הפגנות הסטודנטים בעד הרפורמה במערכת המשפט

שתפו:

מתן פלג מתנועת 'אם תרצו', על הפגנות הסטודנטים בעד הרפורמה במערכת המשפט: "כשאני שומע גורמים בשמאל שמדברים על מרי אזרחי זה קצת מרתיע אותי"

מתן פלג, יושב ראש 'אם תרצו', שוחח עם ענת דוידוב וגדעון אוקו אודות הפגנת תאי הסטודנטים בעד הרפורמה המשפטית. לדבריו, הם מקבלים גב גדול מאלפי סטודנטים בחברה. "כיף לראות את זה, ואני מאמין שבכל קמפוס יהיו מאוד סטודנטים שיבוא לקחת חלק. אנשים רואים בזה צורך ומבינים שצריך לבצע הפרדת רשויות בריאה וברורה. הסטודנטים מבינים את זה".

עוד הוסיף: "כל מחאה היא חשובה – כל עוד לא חוצים את הגבול ונהיים אלימים. כשאני שומע גורמים בשמאל שמדברים על מרי אזרחי זה קצת מרתיע אותי".

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן