תלונה נגד "שוברים שתיקה"

תנועת אם תרצו הגישה תלונה נגד "שוברים שתיקה" בעקבות חשד לעבירה על חוק חובת גילוי לגבי מי שנתמך על ידי ישות מדינית זרה

שתפו:

תלונה נגד "שוברים שתיקה" לרשמת העמותות וראש רשות התאגידים
הבוקר (יום ה') הגישה תנועת אם תרצו תלונה נגד "שוברים שתיקה" בעקבות חשד לעבירה על חוק חובת גילוי לגבי מי שנתמך על ידי ישות מדינית זרה, תשע"א-2011.

זאת בעקבות פרסום הזמנה לסיור שפרסמו "שוברים שתיקה" לחברון ובו לא פורסם כמתבקש על פי החוק כי הם נתמכים על ידי ישויות מדיניות זרות. זאת חרף העובדה כי על פי אתר הארגון מעל 50% מתקציב הארגון מגיע מתרומות של ישויות מדיניות זרות.

אלון שוורצר, ראש אגף המדיניות בתנועת אם תרצו מסר כי: "לכאורה התבצעה כאן עבירה על החוק. זו לא הפעם הראשונה ששוברים שתיקה מפרסמים חומרים מבלי לציין כי עיקר המימון שלהם מגיע מישויות מדיניות זרות. פנינו בתלונה לרשם העמותות ומצפים כי יבדקו את התלונה ויפעילו את מרב הסנקציות על הארגון. לא יתכן שמדינת ישראל תבליג על עבריינות מצד ארגונים הממומנים על ידי ממשלות זרות".

 

עוד מידע על ארגון שוברים שתיקה 

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן