די לצביעות הפוליטיקאים: גבו את כוחות הביטחון!

שתפו:

כל שוטר רשאי לירות כדי להרוג אם הוא בסכנת חיים", הבהירו השבוע ראש הממשלה יאיר לפיד והשר לביטחון פנים עמר בר-לב לאחר דריסתו למוות של השוטר ברק משולם ע"י נער פלסטיני שגנב רכב.
באמת???
מאי, 2020 – הלוחם מסיים טירונות במסגרתה למד את נהלי הפתיחה מאש.
מספר שבועות אחרי הטירונות, הוא הוצב בירושלים – הזירה הכי נפיצה בעולם.
בקשר הוא קיבל דיווח על מחבל חמוש ועשה בדיוק מה שנדרש ממנו נוכח סכנה לו ולאזרחים.
גיבוי מהדרג המדיני?? בחלום. מח"ש רוצה לזרוק אותו ל-12 שנים בכלא.
דקה וחצי אחרי ההלוויה של השוטר ברק משולם, יוצאים הפוליטיקאים בהצהרות שלכל שוטר מותר לירות נוכח סכנה, מבטחים גיבוי. בולשיט!!! כשזה מגיע לרגע האמת, משאירים את הלוחמים מאחור.
אם כל שוטר ולוחם רשאי לירות כדי להרוג אם הוא בסכנת חיים, כבר היום הטלפון בבית הלוחם צריך לצלצל ועל הקו צריכים להיות ראש הממשלה והשר לביטחון פנים שיודיעו לו זיכוי מוחלט.
אם הטלפון הזה לא יגיע, אין שום סיבה לשוטר ולוחמים לירות כדי להרוג אם הם בסכנת חיים. הדבר היחיד שהם יהרגו זה את העתיד של עצמם בזמן שהם יישארו מאחור כקורבנות של המערכת.
אנחנו דורשים לבטל את כתב האישום ההזוי נגד הלוחם. היינו היום בשבעה של ברק, שמענו במו אוזנינו את החשש שהיה לו ולשוטרים אחרים. הפחד מכתב אישום משתק את כוחות הביטחון. די לצביעות של הפוליטיקאים! תנו להם גיבוי אמיתי!

כתב: אביו של לוחם מג"ב העומד לדין ששמו אסור בפרסום

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן