מפלגת רע"מ היא הייצוג הפוליטי של התנועה האסלאמית בישראל

כל עוד מפלגת רע"מ לא מתנערת מתמיכתה במחבלים רוצחי ישראלים ומצהירה כי היא מכירה בזכותה של ישראל להתקיים כמדינת הלאום של העם היהודי

שתפו:

1. מפלגת רע"מ היא הייצוג הפוליטי של התנועה האסלאמית בישראל, והיא תנועה אנטי-ציונית מיסודה, שמאמינה שאדמות ישראל הן אדמות ווקף ואין לעם היהודי זכות עליהן.

2. עצם מועמדותם של אנשים התומכים במחבלים רוצחי ישראלים לכנסת היא ביזיון וכתם לדמוקרטיה הישראלית.

3. מכאן שממשלה ציונית בישראל אסורה לה להישען על תמיכת מפלגה שכזו.

4. כל עוד מפלגת רע"מ לא מתנערת מתמיכתה במחבלים רוצחי ישראלים ומצהירה כי היא מכירה בזכותה של ישראל להתקיים כמדינת הלאום של העם היהודי , היא אינה מפלגה לגיטימית בממשלת ישראל.

5. תנועת אם תרצו פעלה מהקמתה לשילוב וקידום כלל המגזרים בישראל שקשרו את גורלם במדינת ישראל, ומכאן שאנו לא פוסלים ערבים או מפלגה ערבית כי הם ערבים, אלא רק על בסיס אידאולוגיה אנטי-ציונית ותמיכה בטרור נגד מדינת ישראל.

התמונה מהכתבה של העיתונאי Ishay Fridman שעושה עבודה מדהימה, מנסור עבאס ביחד עם בכירי רע"מ בשנת 2013 בבית משפחת המחבלים בכרי שהיו חלק מהחוליה שבצעה את הפיגוע הרצחני בצמת מירון (9 נרצחים)

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן