סיכום פעילות שבועי: נשא

שתפו:

סיכום שבוע בתנועת אם-תרצו ??
נערכים למצעד הדגלים בירושלים:
1. ביום ראשון הובלנו את מצעד הדגלים במסורתי בירושלים בהשתתפות עשרות אלפי אזרחים שהגיעו לחגוג את שחרור העיר העתיקה. עברנו גם בשער שכם וברובע המוסלמי על מנת להראות שירושלים כולה תישאר בירת ישראל ??
2. במקביל באותו יום קיימנו סיור מרתק בירושלים לעשרות אזרחים בהר הרצל, בשמעון הצדיק ובאתרים נוספים.
3. המשכנו להיאבק בהנפת דגלי אש"ף בקמפוסים ובכלל,
• נציגנו הגיעו לדיון נוסף בוועדת החינוך של הכנסת על מנת לחשוף את ההסתה והתמיכה בטרור באקדמיה. אנו שמחים על כך שחברי הוועדה והממשלה היו קשובים לקריאתנו והסכימו על חופש הצבעה בעניין הצעת החוק של האופוזיציה לאיסור הנפת דגלי אש"ף בקמפוסים שעבר בקריאה טרומית השבוע.
• בנוסף חשפנו השבוע אירוע מביש של הנפת דגלי אש"ף והצבת מייצגים מכפישי ישראל באוניברסיטה העברית בירושלים והכשנו על כך תלונה להנהלה.
4. המשכנו בפרויקט "צלם את הצלמים" וחשפנו את הארגונים האנטי ציונים שעתרו לבג"ץעל מנת למנוע את הריסת בית המחבל הרוצח מאריאל.
5. חשפנו אמירות מסיתות נוספות של יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה, שהכפיש את ישראל, קרא לה יישות כובשת והאשים את ישראל ברצח "השאהידית" מאל-ג'זירה.
6. האגף המשפטי שלנו הגיש תלונה ליועמ"ש בעניין הקמפיין המסית של תנועת "שלום עכשיו" לפינוי ישיבת חומש, תלונה שהועברה לבחינת הפרקליטות.
7. קיימנו הפנינג דגלי ישראל במכללת שערי מדע ומשפט בהוד השרון והשקנו שם תא ציוני חדש!

מה מחכה לנו בהמשך?
אנחנו רוצים להזמין אתכם לסיור מרתק בזרזיר ביום שלישי 17.06, בואו להכיר את העדה הבדואית, ואת תרומתה למדינת ישראל. לפרטים והרשמה:https://lp.vp4.me/qc3z
עמית- 0548843100.

להזמנת חולצת מטוס f-16 ??? https://secure.cardcom.solutions/e/UY5f
להצטרפות לפעילות התנועה:
https://lp.vp4.me/ppj3
לתרומות לחלוקות עבור חיילי צה"ל:

Skin – Thumbnail


להאזנה לפודקאסט החדש שלנו:

שבת שלום וחג שבועות שמח לכל עם ישראל ?????

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן