סיכום פעילות שבועי: במדבר

שתפו:

סיכום שבוע בתנועת אם-תרצו ??
נערכים למצעד הדגלים בירושלים:
1. השבוע הובלנו את המחאות הנרחבות באוניברסיטת בן-גוריון בב"ש נגד ציון יום הנכבה והנפת דגלי אש"ף בקמפוס. את המחאות הובילו הסטודנטים שלנו מסניף בן-גוריון ואליהם הצטרפו במהלך השבוע גם עובדי האוניברסיטה, תושבי העיר ב"ש וראש העיר רוביק דנילוביץ'. אנו נמשיך לפעול על מנת למגר את תופעת ההסתה והתמיכה בטרור באקדמיה בכלל ובבאר שבע בפרט!
2. בנוסף השבוע השתתפנו בדיון מיוחד בוועדת החינוך של הכנסת ובו הבאנו עדויות לתופעות מזעזעות של הסתה ותמיכה בטרור באקדמיה. הצגנו סרטונים ועדויות מצולמות לצד עדויות של פעילנו שלומדים במוסדות האקדמיים וחווים את המצב על בשרם.
3. בהמשך לדברים הללו פתחנו עצומות לסילוק הסטודנטים תומכת הטרור מרים אבו קווידר מבאר שבע לצד העצומה לסילוקו של רמי חט'יב שתקף פעילים בהפגנה בשבוע שעבר בתל אביב.
4. בעקבות חשיפת חדשות 0404, פתחנו עצומה נגד רצונם של מרצים מהוועדה למדעי החברה והרוח באוניברסיטה הפתוחה להקים חוג ללימודי "ישראל ופלסטין", והגענו למוסד ההנהלה על מנת לדרוש תשובות בעניין.
5. כמו בכל שבוע פינקנו את לוחמי צה"ל היקרים עם חבילות, חטיפים ומשקאות, הפעם בשומרון לזכרו של אביתר בורובסקי הי"ד שנרצח בפיגוע דריסה לפני 9 שנים.
6. קיימנו הרצאה מרתקת של היזם החברתי ופצוע צה"ל, זיו שילון, באוניברסיטת אריאל לעשרות סטודנטים.
7. הגשנו תלונה במשטרה וליועץ המשפטי לממשלה כנגד הקמפיין המסית של תנועת "שלום עכשיו" לעידוד פינוי ישיבת חומש בשומרון.
8. קיימנו מספר פעולות של "הכר את העוכר" – הגענו לביהמ"ש העליון לחשוף את הפעילים האנטי ישראלים מ"המוקד להגנת הפרט" שעתרו נגד הריסת בתי המחבל הרוצח מדיזינגוף, בנוסף חשפנו את הפעילים האנטי ישראלים מהמייצג המכפיש "מסתכלים לכיבוש בעיניים" שמתקיים במתחם שרונה בת"א.
9. לקראת צעדת הדגלים בירושלים קיימנו מספר חלוקות של דגלי ישראל לתושבים יקרים בעיר ירושלים ובעיר חיפה – מצפים לראות את כולכם בעיר העתיקה ביום ראשון!

מה מחכה בשבוע הבא:
ביום ראשון 29.05 נקיים סיור מיוחד ברחבי ירושלים ולאחר מכן נשתתף בצעדת הדגלים לרגל יום ירושלים. כולם מוזמנים להגיע ולחזק את בירתנו הנצחית! לפרטים: https://lp.vp4.me/qsrq

להזמנת חולצת מטוס f-16 ??? https://secure.cardcom.solutions/e/UY5f
להצטרפות לפעילות התנועה:
https://lp.vp4.me/ppj3
לתרומות לחלוקות עבור חיילי צה"ל:

Skin – Thumbnail


להאזנה לפודקאסט החדש שלנו:

שבת שלום לכל עם ישראל ??

פרסומים אחרונים:

נכבה? חרטא! 2024

לא ניתן למסיתים להשתולל בלב תל אביב! בזמן שכוחותנו נלחמים בעזה ותושבי הדרום נמצאים בקו האש, מתכננים תומכי האויב לקיים ביום שני "הפגנת נכבה" בלב

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן