חשפנו ניסיון של ארגון "סנט איב" לגייס פלסטינים

שתפו:

חוקרי האגף חשפו ניסיון של ארגון "סנט איב" לגייס פלסטינים שינצלו את פקיעת תוקף חוק מניעת איחוד משפחות

מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו, אמר בתגובה לניסיון של "סנט איב" לגייס פלשתינים שינצלו את פקיעת תוקף חוק מניעת איחוד משפחות, כי "אנו קוראים לכל חברי הכנסת המכנים את עצמם 'ציוניים' ושכביכול טוענים שעתידה של ישראל כמדינה יהודית חשוב להם – לעצור מיידית את הסחבת, לגלות אחריות בנושא חוק האזרחות ולהצביע בעד נוסח מוסכם. המפולת בדרך אם נבחרי הציבור שלנו לא יתעשתו".

ועל זה מתן פלג, יו"ר תנועת אם תרצו, אמר בתגובה לניסיון של "סנט איב" לגייס פלשתינים שינצלו את פקיעת תוקף חוק מניעת איחוד משפחות, כי "אנו קוראים לכל חברי הכנסת המכנים את עצמם 'ציוניים' ושכביכול טוענים שעתידה של ישראל כמדינה יהודית חשוב להם – לעצור מיידית את הסחבת, לגלות אחריות בנושא חוק האזרחות ולהצביע בעד נוסח מוסכם. המפולת בדרך אם נבחרי הציבור שלנו לא יתעשתו".

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן