למה גרמניה מסתירה את נתוני התמיכה בארגונים פרו פלסטינים

למה גרמניה מסתירה את הנתונים על תמיכתה בארגונים שתולים חתרניים בישראל ובארגונים ערביים שמתפרנסים מהסכסוך?

שתפו:

למה הם ממשיכים לשקר לציבור? ולמה הם כל כך מפחדים מתנועת אם תרצו? תישארו איתנו.

לפני כן, נתחיל בנתונים: בשנים האחרונות מימנה גרמניה 34 ארגוני שמאל הקיצוני. במהלך השנים 2021-2012, עומד הסכום על 84,204,316 ₪!

כבר בשנה שעברה, לקראת ביקור שר החוץ הגרמני בישראל, פרסמנו את הסרטון הנ"ל, כדי לפזר קצת את עננת השקר והתעמולה של הממשלה הגרמנית שמצדיקה את המימון שלה על חשבון אזרחיה, לארגונים המתפרנסים מסכסוך וחותרים תחת מדינת ישראל.

 

כשהגיע שר החוץ הגרמני לביקור, המשפחות השכולות מבוחרים בחיים ואנחנו הגענו כדי להביע את מחאתנו.

הידעתם כי מעל ל-17% מהמימון הגרמני הולך לארגונים שמגנים על מחבלים ועל בני משפחותיהם בבתי משפט ישראליים?

אז ממה הגרמנים מפחדים?

ההתכתבות הפנימית שלהם, שהם שלחו אלינו בטעות בתגובה למכתב מלמדת שהם מפחדים מ"דה לגיטימציה" למימון הארגונים, אותם הם מכנים ארגוני "שלום" (בהם ארגונים שמגנים על מחבלים ובני משפחותיהם) ואף טעו, או אולי שיקרו במכוון, על התקרית המתועדת בה פעיל בצלם שרף בית בחברון וניסה להפליל יהודים.

כמובן שתגובתם יחד עם ההתכתבות הפנימית הגיעה באיחור של כמה שבועות. כמובן שבין שליחת המכתב וקבלת התגובה, ערכנו מחאה לרגל ביקורה של הקנצלרית לשעבר אנגלה מרקל, לאור מימון החתרנות המדינית נגד ישראל, ההגנה המשפטית למחבלים ובכלל הבחישה שלהם בנעשה כאן.

הפחד הכי גדול של גרמניה זה שיתגלה כמה כסף בדיוק הם מעבירים לארגונים חתרניים. היא לא מפרסמת את המידע הזה לציבור בגרמניה ולא לעולם כלל. היא מגדירה זאת "מידע חשאי". כנראה שהם פוחדים שיעלו על היקף החתרנות שלהם.

אך לא את כל המידע הם יכולים לשמור בסוד, ואת החתרנות שלהם אי אפשר להסתיר. נמשיך לעקוב אחר ארגונים שתולים וארגונים חתרניים נוספים ואחר הפעילות שלהם. מוזמנים לעקוב גם באתר הכר את העוכר

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן