מנקים ומשפצים את האנדרטה שחוללה לזכר יוסי שוק הי"ד ביום הולדתו: "תשובה ציונית הולמת"

שתפו:

ראשי הקמפוסים של תנועת "אם תרצו" שי רוזנגרטן וידידיה אביגד הצטרפו בראשון בבוקר לפעילה הציונית אופיר דיין והגיעו לאנדרטה לזכרו של יוסי שוק הי"ד הנמצאת דרומית לחברון. שוק נרצח בפיגוע ירי בבית חגי בשנת 2005 והוא בן 33 בלבד.

ראשי הקמפוסים של תנועת "אם תרצו" יחד עם דיין עמלו שעות כדי לנקות ולשפץ את האנדרטה.
לאחר מכן הם יצאו לחלק דברי מתיקה לחיילי צה"ל אשר משרתים באזור ומגינים על המתיישבים.

אופיר דיין מסרה כי: ״ברגע שראיתי את דבר השחתת האנדרטה לזכרו של יוסי שוק ז״ל, ידעתי שעליי לעשות מעשה על מנת לתקן את העוול הנורא. פרסמתי ברשתות החברתיות קריאה לאנשים להצטרף ומהר מאוד קיבלתי תרומות לקניית חומרי הניקוי ופניות רבות, ביניהן אלה של פעילי "אם תרצו" שביקשו לסייע בנקיון. המהירות בה גויסו התרומות והמתנדבים מדגימה שוב את יופיו של עם ישראל״.

שי רוזנגרטן רכז הפעילים הארצי של תנועת "אם תרצו" מסר כי: "לאחר שהובא לידיעתנו שבני בליעל השחיתו את האנדרטה לזכר יוסי שוק הי"ד היה לנו ברור שאנחנו חייבים לעשות מעשה ולהתייצב. ניקינו את האנדרטה ושיפצנו את הדרוש תיקון. לאחר מכן בחרנו בתגובה ציונית הולמת- חיזוק חיילי צה"ל שמשרתים במוצבים סמוך לחברון ועומדים על משמר ארצנו".

דידי אביגד רכז תנועת "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל מסר כי: "יוסף שוק נרצח ע"י מחבלים כשהיה אב לחמישה ובן 33 בלבד במותו. חידוש האנדרטה בדיוק ביום הולדתו וחלוקת ממתקים לחיילים באזור, זהו יום ההולדת הכי טוב שיכולנו לחגוג לו. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים".

לייב: הגענו לשפץ את האנדרטה לזכרו של יוסי שוק הי"ד שהושחתה

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Sunday, July 11, 2021

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן