תומכים בכל חוק והסדר שיקבע כי המדינה רשאית למנוע כניסתם של נתיני אויב לשטחה גם אם נישאו לאזרחי המדינה

שתפו:

אסור להכשיר כניסת אויבים למדינה!

יש כיום מחלוקת גדולות בין האופוזיציה לקואליציה, ואכן קיימים וויכוחים על דרך ועל מטרה, אך בישראל אסור שיהיה לנו ויכוח בנושא אחד, מדינה ישראל קמה כמדינה יהודית בארץ ישראל.

מדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי, השונה משאר העמים בשל זהותו, ערכיו וייעודו הייחודיים, מתוך כך תנועת אם תרצו תומכת בכל חוק אשר יבטיח את השמירה על הרוב היהודי במדינה (ומתוך כך כמובן על זהותה הדמוקרטית) וימנע בין השאר איחודי משפחות.

על כן אנחנו תומכים בכל חוק והסדר שיקבע כי המדינה רשאית למנוע כניסתם של נתיני אויב לשטחה גם אם נישאו לאזרחי המדינה.
כפי שהבהרנו מראש- הקמת כל קואליציה הנשענת על מפלגות אנטי ציוניות המתנגדות למדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי ופועלות להפוך אותה למדינת כלל לאומיה (אזרחיה) היא טעות קולוסאלית ומהווה סכנה להמשך קיומה של מדינת ישראל.

יחד עם זאת הצבעה של מפלגות ציוניות נגד חוק איחוד משפחות מטעמים פוליטיים הוא מסוכן ביותר ומהווה ניצחון למחנה האנטי ציוני.
זה מעשה חסר אחריות ועלול לסכן את קיומה של ישראל כמדינה יהודית.

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן