התנועה האיסלמית מגייסת תרומות כספיות למימון קנסות של עברייני בנייה בירושלים

שתפו:

הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית באמצעות עמותת 'אל אקצה' יצא בקריאה לציבור לגייס ולתרום סכום של כ-300 אלף ש"ח עבור תשלום קנס לעברייני בניה בבית צפפה בירושלים ובכך למנוע את הרס הבתים. היום תוגש תלונה במשטרה בגין פעילות בלתי חוקית זו.

בפוסט שפירסם השייח' ספואת פריג' סגן יו"ר הפלג הדרומי בתנועה האיסלמית ומי שעומד מאחורי מפלגת רע"ם של מנסור עבאס נכתב כי: "עליכם לתרום לכיסוי הקנס הכספי שהטיל בית המשפט הישראלי… כדי למנוע עקירה של ארבע משפחות מירושלים". עוד הוא נכתב: "היה שותף ליציבות של אחיך הירושלמים בבתיהם ותחזקת את איתנותם".

מהאגף למחקר בשפה הערבית של תנועת "אם תרצו" נמסר כי: "הפלג הדרומי של התנועה האסלמית מעולם לא זנח את שאיפתו למחוק את מדינת ישראל מן המפה. מעשיו מעידים על כך והעובדה שממשלת ישראל תלויה במפלגה המייצגת אותו היא אבסורד בלתי נתפס העולה על כל דמיון. אנו קוראים לכלל ראשי המפלגות הציוניות להתעורר ולהסיר את החרפה הזו מעל ראשם ומעל המדינה. מספיק עם השיגעון הזה".

קראו עוד

במקור ראשון > לחצו כאן

בערוץ 20 > לחצו כאן

בחדשות 0404 > לחצו כאן

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן