עצומה: קוראים לדוד אלחייני ועודד רביבי לא להשתתף בכנס של שוברים שתיקה ובצלם!

שתפו:

דוד אלחייני ועודד רביבי אל תשתתפו בכנס של שוברים שתיקה ובצלם!

להצטרפות לעצומה ושליחת מכתב: לחצו כאן

בשבוע הבא יו"ר מועצת יש"ע וראש המועצה האזורית ערבות הירדן דוד אלחייני וראש מועצת אפרת עודד רביבי מתכוונים להשתתף בכנס של שוברים שתיקה, בצלם ועיתון הארץ.
הכנס שנקרא "ועידת הדמוקרטיה המקוונת" וידון ב" שאלה אם מדובר בכלל בכיבוש או שמא ישראל היא הלכה למעשה מדינת אפרטהייד אנטי דמוקרטית". רק בחודש ינואר יצא ארגון בצלם בקמפיין בינלאומי המכנה את ישראל "אפרטהייד". בינואר גם נחשפו חומרים מחקירה של אחד ה"עדים" של שוברים שתיקה שמערערים את העדות שלו שפורסמה לאחר מבצע "צוק איתן" ברחבי העולם ואף הוצגה בחלקה בפני הפרלמנט האירופי.
שוברים שתיקה ובצלם הם ארגונים המכפישים את צה"ל ואת מדינת ישראל, שלא רק ממומנים על ידי ישויות מדיניות זרות בשנה האחרונה עיקר המימון שלהם הוא מישויות מדיניות זרות והם חותרים תחת הדמוקרטיה הישראלית. זו ציניות צרופה שהם שותפים לארגון כנס שנקרא "ועידת הדמוקרטיה".
דווקא מראשי מועצות ביו"ש מצופה להפעיל שיקול דעת רציני יותר ולא ללכת ולהלבין את ארגוני הדה-לגיטימציה האלה שפוגעים בשמה של ישראל, של צבא ההגנה לישראל ושל מפעל ההתיישבות.
אתמול שלח ארגון של נכי צה"ל למען ביטחון ישראל מכתב ובו ביקשו מאלחייני ורביבי לבטל את ההשתתפותם באירוע.
הצטרפו אליהם ושלחו גם אתם מכתב לדוד אלחייני ועודד רביבי כדי שיעצרו את הבושה!

דוד אלחייני ועודד רביבי אל תשתתפו בכנס של שוברים שתיקה ובצלם!
להצטרפות לעצומה ושליחת מכתב:…

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Thursday, February 25, 2021

פרסומים אחרונים:

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית

מתספקים את כיתת הכוננות ביתר עלית עזרו לנו להמשיך לדאוג ללוחמים ולכיתות הכוננות: https://imti.org.il/project/63715/ הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של אם תרצו Please enable JavaScript to view

סרטונים:

חדשות ועדכונים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן