חשיפה: המחבלים בבתי הכלא נהנים מערוצי ספורט, נופש ודרמה בטלוויזיה על חשבון אזרחי ישראל

שתפו:

שירות בתי הסוהר חושף לראשונה את ערוצי הטלוויזיה הפתוחים למחבלים היושבים בבתי הכלא הישראליים.
על פי המידע שמפורסם בעקבות בקשת חופש מידע של האגף המשפטי של תנועת "אם תרצו", לאסירי פת"ח ישנם 10 ערוצים פתוחים ולאסירי חמאס 5 ערוצים.

בין רשימת הערוצים אשר פתוחים למחבלים ניתן למצוא את ערוצי הספורט ספורט 5 ו- ONE, ערוץ אבו דאבי, נשיונל ג'יאוגרפיק אבו דאבי, ערוץ פלסטין, *ערוצי דרמה ופעולה של ערוץ mbc, הערוץ הלבנוני LBC, הערוץ הסעודי Rotana cinema, ערוץ RT Arabic, וכן ערוצי 11, 12, 13.

על פי תשובת שב"ס: "היוזמה לצמצום סל הערוצים המוצע לאסירים הביטחוניים חשובה מבחינת שירות בתי הסוהר ויש בה כדי להעביר מסר של משילות וריבונות בבתי הסוהר", ובהתאמה לכך "הוסרו מסל ערוצי הטלוויזיה כ- 60 ערוצים מהמגוון הקיים". בשב"ס גם הדגישו כי " קיים פיקוח מלא על ערוצים הכוללים ערוצים ללא הסתה וללא פגיעה בתדמית (ללא מונדיאל וללא אולימפיאדה)"

מהאגף המשפטי של תנועת "אם תרצו" ששלח את בקשת חופש המידע נמסר כי: "מביש לראות את ההטבות המופלגות להם זוכים המחבלים בבתי הכלא במימון הציבור הישראלי. מצופה מהשר לביטחון פנים ונציבת השב"ס החדשה לפעול באופן מיידי לביטול שידורי הטלוויזיה המופלגים למחבלים הכלואים בישראל על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במחבלי החמאס. בזמן שארגון הטרור מחזיק בשבי שני אזרחים ישראלים ולא מעביר את גופות חיילנו אסיריו נהנים מהטבות מרחיקות לכת. המצב הקיים הוא אבסורד מוחלט ואנו מצפים לשלילת הטבה זו לאלתר."

בזמן שהמחבלים בכלא נהנים – הישראלים בעזה נמקים. חייבים לשים סוף להטבות למחבלים!
היום חשפנו כי המחבלים בבתי הכלא נהנים…

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Wednesday, February 24, 2021

קראו עוד

לידיעה בחדשות קשת 12 > לחצו כאן

לידיעה בישראל היום > לחצו כאן

לידיעה בערוץ 20 > לחצו כאן

לידיעה בחדשות 0404 > לחצו כאן

 

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן