שיירת הריבונות הציונית נגד גזל קרקעות ישראל בידי הרש"פ

התנועה יזמה את שיירת הריבונות להרחיק את אנשי הרש"פ מהאזור היא מפני שאיתרנו אינדיקציה של תכנון לתפוס כברת קרקע, בכוונה בשבת (!!) בשל דילול הנוכחות היהודית באזור בשבת

שתפו:

ממשיכים במאבק נגד הבניה הבלתי חוקית וגזל הקרקעות של הרשות הפלסטינית!
הבוקר רכזי השטח ופעילי התנועה הובילו שיירת ג'יפים לגוש עציון כדי לבלום את ניסיון ההשתלטות הבלתי חוקי של הרשות הפלסטינית על קרקעות המדינה בשטח C.
אגף המחקר הערבי שלנו חשף כי בכוונת הרש"פ לתגבר היום (שבת) את הבניה והגזל, דווקא בגלל שביום שבת הנוכחות היהודית מדוללת בשטח.
לא נעמוד מנגד בזמן שרשות הטרור הפלסטינית ממשיכה לגנוב את קרקעותיה של ישראל ונמשיך לעקוב ולהיאבק בפעילות הבלתי חוקית שלה.
יישר כוח לכל הפעילים והמשתתפים שהגיעו!
**הבהרה:
לאורך שנותיה תנועת אם תרצו נמנעת מלקיים פעילות יזומה בשבת. גישה זו לא השתנתה.
הסיבה שהפעם התנועה יזמה את שיירת הריבונות להרחיק את אנשי הרש"פ מהאזור היא מפני שאיתרנו אינדיקציה של תכנון לתפוס כברת קרקע, בכוונה בשבת (!!) בשל דילול הנוכחות היהודית באזור בשבת.
שבוע טוב.

פרסומים אחרונים:

עולים לירושלים – דורשים ניצחון!

לתרומה למימון ההפגנה עולים לירושלים ודורשים ניצחון! זה תלוי רק בנו. אין לנו ארץ אחרת.אם נשב בבית – החמאס ינצח!ביום חמישי עוזבים הכל ויוצאים לדרוש

פרויקטים אחרונים:

חייבים לנצח את חמאס, רפיח עכשיו!

עם ישראל לא יסכים לקבל כניעה מול חמאס! אנו מרגישים סכנה קיומית למדינה שלנו כאשר המהלך ברפיח מתעכב והקבינט שוקל לאפשר לחמאס לשוב לצפון הרצועה.

חייבים לנצח את החמאס

יעד גיוס 0 הסכום שגויס עד עכשיו הצטרפו למאבק 0% תרמו לנו ותקבלו מאבק בלתי מתפשר עד הניצחון! זוהי שעה מכריעה לעם ישראל, חייבים לדרוש

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן