צה"ל החרים את השתילים של הארגון הירדני שמשתלט על קרקעות מדינה

הישג חשוב בעקבות חשיפת אגף המחקר הערבי של תנועת אם תרצו על פעילות הארגון הירדני שמשתלט על קרקעות מדינה

שתפו:

לאחר חשיפת פעילות הארגונים שמבקשים להשתלט על שטחי C- צה"ל החרים מאות עצים לארגון APN

כוחות צה"ל החרימו בימים האחרונים מאות עצים ליד הישוב חלחול שתוכננו להינטע על ידי ארגון Apn המגדיר את פעולתו "התנגדות ירוקה" נגד ישראל.

בסרטון שהופץ בתקשורת הערבית נראים חיילי צה"ל כשהם מחרימים עצים שניטעו על ידי ארגון שמצהיר כי מטרתו להשתלט על שטחים אשר בשליטה ישראלית.

פעילות זו התבצעה לאחר התגברות התופעה של "תפיסת שטח שקטה" של גורמים פלסטיניים בשטחי C ללא הסכמתה של ישראל בשנה האחרונה. בעקבות כך, הודיע
לפני כשבועיים שר ההתיישבות צחי הנגבי (ליכוד) על הקמת מערך למניעת השתלטות של גורמים פלסטינים על שטחי C.

אגף המחקר של תנועת "אם תרצו" הפיץ בשבועות האחרונים מידע החושף את פועלו של ארגון APN
(The Arab Group for the Protection of Nature)
בשטח.
הארגון אשר מכוון את פעולתו ממקום מושבו בעמאן, הקים פרויקט מקיף בשם "מיליון עצים בפלסטין" ודרכו הוא מבקש להשתלט על שטחים בירושלים, בקעת הירדן ויהודה ושומרון.

מנתוני ארגון APN שחשף דוח אם תרצו, עשרות אלפי עצים ניטעו ברחבי יו"ש, בקעת הירדן וירושלים.
בין השאר נטעו 37 אלף עצי פרי בבקעת הירדן, 8000 עצים נשתלו באזור בית איכסא בירושלים, 3000 עצים בסמוך לכפר בידו ליד ירושלים. בנוסף נשתלו 500 עצים בסלפית, דרומית לעיר אריאל וניתן דגש מיוחד על אזורי בקעת הירדן, בית לחם וחברון.

מתן פלג, יו"ר תנועת "אם תרצו" :
"בתקופה האחרונה נראה שמבקשי רעתה של ישראל למדו שניתן לכבוש שטחים הנמצאים תחת שליטה ישראלית ללא שום שימוש בטרור ונשק חם. כל שצריך זה שתיל ביד האחת ומצלמה ביד השניה. בעוד חיילי צה"ל יודעים להתמודד עם מחבלים וארגוני טרור, הרבה יותר קשה להם מול סגנון הלחימה הרכה. חשוב להדגיש שמעורבים כאן כספים וגורמים ירדנים ואירופאים ולכן התופעה הזו גם מתוקצבת היטב. אנו מברכים את כוחות הביטחון שנרתמו כעת למשימה ואת שר ההתיישבות על הקמת מערך הסיורים. מדינת ישראל חייבת לבלום את ההשתלטות השקטה עליה טרם יהיה מאוחר מדי."

לקריאת הדו"ח על הארגון הירדני > לחצו כאן

לכתבה בערוץ 20 > לחצו כאן

 

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן