ט"ו בשבט תשפ"א: הזמנה לנטיעות בריחן לזכרו של קובי והנצחת אסתר

תנועת אם תרצו מזמינה אתכם לקחת חלק ולתרום לאירוע הנטיעות השנתי בט"ו בשבט, השנה בישוב ריחן

שתפו:

תנועת "אם תרצו" מזמינה אתכם להשתתף באירוע השנתי בט"ו בשבט, שומרים על אדמות הארץ, נוטעים ושותלים!

זוכרים את קובי – מנציחים את אסתר

השנה הפעילות תתקיים בריחן בשומרון כאשר בנוסף לשתילות ניקח חלק בהקמת אנדרטה לזכר אסתר הורגן הי"ד שנרצחה באכזריות על ידי מחבל כשיצאה לריצה קרוב לביתה.

האירוע יתקיים ביישוב ריחן סמוך למקום הירצחה של אסתר הורגן ז"ל, ב-28.01.21 החל משעה: 9:00.

גם השנה אנחנו מזמינים אתכם להיות שותפים ו לנו על מנת שנוכל לשתול כמה שיותר עצים.

עץ בוגר עולה בסביבות 100 ש"ח וזאת מכוון שהעצים הם כבר בני כמה שנים ולא שתילים, מה שמבטיח את הישרדותם לאחר השתילה.

כידוע לכם המאבק על עתיד הקרקע ביהודה ושומרון נמצא בידיים שלנו. הרשות הפלסטינית מנסה להשתלט על כל שטח שאינו מיושב, וארגוני השמאל הקיצוני משתמשים בתושבים ערבים על מנת להגיש עתירות ולנסות לגרש את היהודים מהקרקעות.

לפני שבועות אחדים פרסמנו דו"ח שהראה כיצד ארגון ירדני מבקש להשתלט על שטחי ישראל דרך שתילת עצים. מנתוני הארגון הירדני עולה תמונה מדאיגה ולפיה נתרמו ונשתלו על ידו 2,434,452 עצים (לדוח המלא לחצו כאן). לכן ישנה חשיבות עליונה בבניית הארץ וקידום ההיאחזות בה. זכויות העם היהודי בארץ ישראל אינן ניתנות לסילוף וזאת השעה, יותר מתמיד, לתקוע יתד!

פרויקט הנטיעות של ט"ו בשבט נערך לזכרו של קובי בורשטיין ז"ל, פעיל התנועה שנהרג בתאונת דרכים בשנת תשע״ה. קובי עלה לארץ בשנת 2009 כחייל בודד והתגייס ליחידה קרבית. בסיום שירותו הצבאי בחר ללמוד חקלאות מתוך תחושת שליחות ואהבה עמוקה לארץ ישראל. במהלך לימודיו הצטרף קובי לפעילות תנועת "אם תרצו" מתוך אותה תחושת שליחות ואהבת הארץ.

לתרומת עצים > לחצו כאן
להרשמה לאירוע הנטיעות > לחצו כאן

פרסומים אחרונים:

נטיעות לכבוד ט"ו בשבט

לזכרו של רס"ן אור-יוסף (אורוש) רן הי"ד ביישוב מצפה יאיר בשעה 13:00 נפגשים בכניסה ליישוב

400 עצים חדשים בעתניאל

במפגן נוגע ללב של תמיכה ומחויבות, אם תרצו תרמה לאחרונה 400 עצים ומערכות השקיה. השתילה נערכה במקומות משמעותיים בתוך עתניאל, ובראשם מצפה הכוכבים וגן האירועים,

מבצע נטיעות מרגש בלב השומרון!

הצטרפו למבצע נטיעות בלב השומרוןלזכרו של סמל יהונתן אליאס הי"ד שנפל בקרב מול המחבלים בעזה ז׳ סיוון יום חמישי 13.6.24 | בשעה 09:00 ב"חווה של איתמר"

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון בצפון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק הצפון נשרף – ובביירות יישמר השקט? אין מצב.אי אפשר להמשיך יותר לשתוק מול ההרס הנורא

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן