שיירת מחאה מירושלים לערד למען אריה שיף: "היום זה הוא-מחר זה כל אחד מאזרחי ישראל"

עשרות רכבים יצאו הבוקר (ב') מחניון לטרון לערד כדי לחזק את אריה שיף מי שירה בפורץ שביקש לגנוב את רכבו ועומד בפני משפט וכן בעקבות התגברות מקרי האלימות והפרוטקשיין נגד יהודים באיזור ערד.

שתפו:

עשרות רכבים יצאו הבוקר (ב') מחניון לטרון לערד כדי לחזק את אריה שיף מי שירה בפורץ שביקש לגנוב את רכבו ועומד בפני משפט וכן בעקבות התגברות מקרי האלימות והפרוטקשיין נגד יהודים באיזור ערד.

כזכור, בסוף חודש נובמבר ירה שיף בתושב הפזורה הבדואית שביקש לגנוב את רכבו. במהלך הימים הקרובים הוא צפוי לעמוד לשימוע לפני כתב אישום בו רוצים להאשימו בעבירת רצח. לאחר האירוע התקיימה מחאה רחבת היקף בקרב הציבור בישראל ותושבי הדרום וכעת, ביוזמת תנועת "אם תרצו" התרחבה המחאה בעזרת שיירת ההזדהות שהתקיימה לחיזוק שיף ומשפחתו. בין השאר הצטרפו אליה חברי שדולת חוק דרומי בראשות יומי חזן.

השיירה יצאה ממחלף לטרון לכיוון רובע האומנים בערד, ועברה דרך ביתו של אריה שיף וכן דרך האנדרטה לזכרו של חייל הנח"ל רון קוקיא ז"ל אשר נרצח בערד על רקע לאומני, על ידי צעיר בדואי הגר באיזור.
לאחר מכן, התקיימה ברובע האומנים בערד עצרת מחאה למען שיף תחת הכותרת: "לכל אזרח יש זכות לביטחון אישי. כולנו אריה שיף"

בן שיף, בנו של אריה נשא לראשונה דברים בקשר לאביו ואמר כי: "אם אתם חושבים שמקרה כמו של אבא שלי לא יכול לקרות גם לכם אתם טועים בגדול. כל אחד יכול למצוא את עצמו אריה שיף הבא. זכויות האזרח של כולנו תלויות כאן על בלימה. אריה שיף הוא לא מקרה פרטני אלא סמל למערכת שלא יודעת להבדיל בין עבריין שבא לגנוב רכב לאזרח שקם להגן על עצמו ועל משפחתו. אם לא נילחם עבור אבא שלי היום אף אחד לא יילחם עבורכם מחר".

בועז קוקיא, אביו של רון ז"ל אמר באנדרטה לזכר בנו: "אנו קוראים לממשלת ישראל ולרשות השופטת להילחם בפשיעה ובמחבלים ולחבק את אריה שיף שהגן על עצמו ומשפחתו מפני שודדים. היום זה שיף מחר זה יכול להיות חס וחלילה כל אחד מאיתנו."

יהודה שרבאני, רכז השטח של תנועת "אם תרצו" מסר כי:
"ראש הממשלה הראשון דוד בן גוריון אמר כי "בנגב יבחן עם ישראל ומדינתו". נראה כי במבחן הזה ישראל לא מקבלת ציון גבוה. לצערנו, הנגב הופך לחצר האחורית של מדינת ישראל בה אזרחיה היהודים הם בני חסות של עבריינים ופורעי חוק. אריה שיף הוא סמל לתופעה רחבה של פשיעה לא ממוגרת וניכרת הרפיסות של המשילות. שיירת הרכבים באה לחזק את תושבי ערד והסביבה בכלל ומשפחת שיף בפרט ולהגיד להם כי עם ישראל מכל חלקי הארץ בא לתמוך במלחמתם הצודקת של תושבי הדרום".

בתקשורת:

צ'אט הכתבים חדשות 12 > לחצו כאן

ערוץ 7 > לחצו כאן

חדשות 0404 > לחצו כאן

באר-שבע.נט > לחצו כאן

 

 

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן