פעילינו בצפון בשיירה נגד האנרכיה: "יצאנו להראות נוכחות יהודית וציונית ברחובות חיפה והצפון"

הסניפים האזרחיים שלנו מערי הצפון יזמו בשישי שיירת מכוניות תמיכה בעד מדינה יהודית ודמוקרטית ונגד האנרכיה

שתפו:

הסניפים האזרחיים של תנועת "אם תרצו" מערי הצפון חיפה ונהריה יזמו הבוקר (שישי) שיירת מכוניות תמיכה בעד מדינה יהודית ודמוקרטית ונגד האנרכיה, אותה מנסים לקדם גורמים קיצוניים כמו הדגלים השחורים.

בתקופה האחרונה הרחבו את פעילותנו בקרב תושבי הערים מדן ועד אילת, מתוך מטרה להרחיב את שיתוף הפעולה האזרחי של כלל התושבים וכן לשמור על המרחב הציוני תוסס וקיים, לא רק בקמפוסים אלא בכל מקום. שיירת הרכבים שיצאה הבוקר מחיפה לנהריה היא חלק מפעילויות שמתקיימות ברחבי הארץ במסגרת הסניפים האזרחיים של "אם תרצו".

עדי סבו, רכזת סניף אם תרצו בחיפה: "יצאנו הבוקר להראות נוכחות יהודית וציונית ברחובות חיפה והצפון כדי שאנשים ידעו שאנחנו כאן. אנחנו רוצים להבהיר מסר לתושבים שלא ירגישו מאויימים מאנשי הדגלים השחורים הקיצוניים והאנרכיסטים. הרוב השפוי מאמין במדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית וכך צריך להיות".

אריאל ליבנה, רכז פרויקטים בתנועת אם תרצו: "יש קבוצות מיעוט של אנרכיסטים קיצוניים, שמבקשים לפגוע בכל מה שקדוש לחברה הישראלית. עם ישראל ברובו, אוהב את המדינה, מניף דגל כחול לבן בגאווה, עושה את הכל כדי לשמור על מדינתנו. באנו היום להשמיע את קולו של עם ישראל!"

nrthshra3nrthshra4לקריאת הסיקור באמצעי התקשורת

לכתבה באתר ערוץ 7 > לחצו כאן

לכתבה באתר חדשות 0404 > לחצו כאן

 

הצטרפו לפעילות הסניפים האזרחיים שלנו! להרשמה לחצו כאן

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן