מביש: צה"ל מודה בריש גלי שקובעי מדיניות המלחמה בטרור הם שופטי בג"ץ ולא הגורם הבטחוני

קראו את התשובה המקוממת של פיקוד מרכז לפצועה קשה מהפיגוע

שתפו:

אוי לבושה! צה"ל מודה בריש גלי שקובעי מדיניות המלחמה בטרור הם שופטי בג"ץ ולא הגורם הבטחוני.
תדע כל אם עברייה שגורל ילדיה תלוי בשופטים מנותקים, פוסט ציוניים וחסרי מושג.

ביום הזיכרון לחללי צה"ל ומערכות ישראל ב 28.4.2020 מחבל מטול כרם שהגיע לכפר-סבא דקר את בתיה לבל (61) 14 פעמים! בתיה נפצע בינוני-קשה מדקירות המחבל, היא נמלטה לכביש וניצלה בזכות התערבות של אזרח חמוש בכביש הנגדי שירה במחבל וניטרל אותו לפני שהצליח לרצוח אותה.

בתיה פנתה באמצעות עו"ד בלייכר לפיקוד המרכז כדי לדעת מתי מתכוונים להרוס את ביתו של המחבל שניסה וכמעט הצליח לרצוח אותה. והתשובה אותה קיבלה פשוט מקוממת: "נמצא כי הריסת בית המחבל שביצע את הפיגוע נו נפצעה בתיה לבל אינה עולה בקנה אחד עם המדיניות הנוהגת ביחס להריסות בתי מחבלים, שגובשה, בין היתר, בשים לב לפסיקת בית המשפט העליון."

הבנתם מי מכתיב את מדיניות המלחמה בטרור? שופטי בג"ץ. למרות שאין לאנשים האלה שום ידע, ניסיון או אפילו קשב לדעתם המקצועית של בכירי מערכת הביטחון הם הפכו למעצבי מדיניות הביטחון בפועל. שופטי בג"ץ הפכו את כלי ההרתעה על יוצרם והפכו אותם לתמריצי מפגעים. המחבל ישב בכלא, יקבל משכורת, יהנה מתנאי כליאה נוחים, וביתו לא יהרס, אז מה יש למחבל הבא לחשוש? נראה שבג"ץ עושה הכל כדי לאפשר למחבל הפוטנציאלי ללכת ולפגע.

 

צה"ל מודה. מדיניות המלחמה בטרור נחטפה על ידי שופטי בג"ץ.

ביום הזכרון האחרון המתינה בתיה לבל, תושבת כפר סבא בת 61, בתחנת האוטובוס ליד קניון G.

מחבל פחדן, כלב מוג לב בן 20 מטול כרם, הגיע לתחנה ולפתע שלף סכין גדולה והתנפל עליה.
הוא דקר אותה 14 פעמים בכל חלקי גופה.

אבל בתיה לא וויתרה!
היא הצליחה לרוץ אל הכביש, איתרה אדם חמוש שהצליח לנטרל את המחבל ולהציל את חייה של לבל. היא והמחבל פונו במצב בינוני לבית החולים.

בית המחבל, שביצע את הפיגוע בכפר סבא ביום הזיכרון, לא ייהרס. כך נכתב במכתב שנשלח בימים האחרונים לפצועת הפיגוע, בתיה לבל, שנדקרה 14 פעמים בכל חלקי גופה על ידי המחבל.

אבל עכשיו מפקדת פיקוד מרכז כתבה במכתבה כי "נמצא כי הריסת בית המחבל שביצע את הפיגוע לא- עולה בקנה אחד עם המדיניות הנוהגת ביחס להריסות בתי מחבלים, שגובשה, בין היתר, בשים לב לפסיקת בית המשפט העליון" (!!!)

כלומר צה"ל מודה באופן גלוי שמדיניות המלחמה בטרור לא מעוצבת יותר על ידי קובעי מדיניות, ואנשי בטחון.

גורמי בטחון זה לחלשים מסתבר! לנו יש את העליונים בבג"ץ! המנותקים הפוסט ציונים.

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Thursday, November 12, 2020

קראו את תגובתנו בכלי התקשורת

באתר ישראל היום > לחצו כאן

באתר חדשות 0404 > לחצו כאן

באתר רדיו קול חי > לחצו כאן

באתר כיפה > לחצו כאן

PKMZHARISA

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן