הכר את העוכר: האתר שמרכז מידע על אנרכיסטים וארגונים שמציקים לחיילי צה"ל

האתר החדש שחושף את פני האנרכיסטים

שתפו:

נגמרו הימים שאנרכיסטים היו מגיעים בבוקר להציק לחיילי צה"ל וממשיכים ליהנות מאנונימיות. זה לא מגיע להם. בימים אלו השקנו את האתר "הכר את העוכר".

האתר מרכז מידע על רבים מהאנרכיסטים שפעילים כיום ביו"ש (וחלקם אף במחאות בבלפור), כדי שכל אזרח ישראלי ידע מי אלו אותם אנשי שמאל קיצוני שמגיעים לשטח ומציקים לחיילי צה"ל.

באתר אנו חושפים את הקשר ההדוק בין ארגונים שתולים דוגמת: בצלם/שוברים שתיקה/תורת צדק ועוד, שמקבלים כסף מממשלות וקרנות זרות ברחבי העולם – הציבור הישראלי צריך לדעת מי מממן את הפעילות הקיצונית הזאת נגד חיילי צה"ל.

האתר מרכז מעל ל-20 אנשים שמאל קיצוני, שנצפו על ידינו ועל ידי פעילים נוספים כשהם מפריעים ומציקים לחיילי צה"ל.

כל פרופיל של עוכר כולל בתוכו: את אזור הפעילות שלו/ הארגון בו הוא מעוסק / ועדויות על מעשיו נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל.

הסיבה המרכזית שהניעה אותנו בכל התהליך של הפרויקט, היא כי הבנו מהשטח ש הנקודה הכי חזקה שהחזיקה את האנרכיסטים פעילים היא האנונימיות – ואת זה אנחנו רצינו לנפץ!

אתם מוזמנים להכנס לאתר:
https://radicalactivists.imti.org.il

הגיע הזמן לחשוף את הפנים של האנרכיסטים והארגונים השתוליםהגיע הזמן לחשוף את הפנים של האנרכיסטים והארגונים השתולים שמקבלים מיליונים ממדינות זרות וישויות פוליטיות זרות כדי להציק, להטריד ולצלם את חיילי צה"ל במטרה להכפיש אותם ברחבי העולם!

אמש השקנו את האתר "הכר את העוכר" הממשיך להתעדכן במידע על עוד ועוד אנרכיסטים וארגונים שפועלים נגד חיילי צה"ל. צפו בראיון של אודי ראש אגף הדוברות שלנו שמסביר את חשיבות הפרויקט.

בקרו באתר "הכר את העוכר" עכשיו: https://radicalactivists.imti.org.il

Udi Tenne

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Friday, September 11, 2020

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן