מחאה נגד האיחוד האירופי והתערבותו בישראל: "משלמים למחבלים-רודפים הורים שכולים"

ביום שלישי הורים שכולים, נכי צה"ל ופעילי אם תרצו מחו נגד התערבות האיחוד האירופי בישראל

שתפו:

משפחות שכולות, חברי תנועת "אם תרצו" , נכי צה"ל וארגוניים לאומים נוספים מחו אתמול (ג') מול בית המשפט השלום בתל אביב בעקבות פתיחת משפטם של האם השכולה מירב חג'אג' ופעילי דרום תל אביב שפי פז ודורון אברהמי.

במפגן המחאה, הניפו המשפחות השכולות שלטים עליהם נכתב: "מירב חג'אג' לא תהיה קורבן", "משלמים למחבלים-רודפים הורים שכולים", וכן- "EU shame on you".
כוונת המשפחות היא להדגיש עד כמה כספי המימון של האיחוד האירופי רוצחים ישראליים.

אל המשפט הגיעו משפחות שכולות מפורום בוחרים בחיים ובינהם ניתן היה למצוא את משפחות: קוקיא שבנם רון נרצח בפיגוע בערד, למקוס שביתם נרצחה בפיגוע, מזרחי שאב המשפחה נרצח בפיגוע בערב ליל הסדר ועוד.

לאחר הדיון בבית המשפט המשיכו למחות מול נציגות האיחוד האירופי.

מירב חג'אג' אמה של סגן שיר שנרצחה בפיגוע בארמון הנציב לפני 3 שנים הניפה במשפט את תמונת ביתה שנרצחה ואמרה כי:
"מי שצריך לעמוד היום בבית המשפט זה האיחוד האירופאי שבמודע בכסף שלו נרצחים יהודים. ממשלת ישראל מאפשרת לאיחוד האירופאי דרך אירגונים זרים להמשיך ולתת רוח גבית לרצח ילדינו ולייצר למחבלים רוצחים מעטפת הגנה משפטית במיליונים ע'י טובי המשפטים בכל היא כך מחזקת את הטרור."

Bereaved Mother: The EU's Hands are Soaked with Blood

באיזו מדינה היו מעמידים למשפט אמא שמוחה על זה שמדינות זרות מממנות את הרצח של הבת שלה, שמדינות זרות נותנות רוח גבית למחבלים רצחי הילדים ולטרור?
היום בבית משפט השלום הקראת כתב אישום על ריסוס כתובות הגרפיטי באיחוד האירופאי

מירב חגאג

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Tuesday, July 7, 2020

מתן פלג, יו"ר תנועת "אם תרצו" שתנועתו הובילה את מיזם המחאה אמר כי: "עומדים פה היום כל נפגעי האיחוד האירופי הזר משפחות שכולות, נכי צה"ל ואזרחי ישראל. יחד אנו קוראים לאיחוד להפסיק לממן בתוך ישראל ארגוני תעמולה פוליטיים שפועלים מבפנים לערעורה של מדינת ישראל. הגיע הזמן שמדינות אירופה יבינו שמדינת ישראל היא מדינה עצמאית, דמוקרטית וריבונית בארצה וככזו אל להם להתערב בנעשה כאן. תם עידן הקולוניאליזם לא נסכים שאירופה תרמוס את מדינת ישראל."

עכשיו מול שגרירות האיחוד האירופי בתל אביב יחד עם המשפחות השכולות

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Tuesday, July 7, 2020

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן