בוטל אירוע הסתה נגד סטודנטים במדים באוניברסיטה העברית

בעקבות לחץ פעילי "אם תרצו" בוטל אירוע הסתה נגד סטודנטים במדים באוניברסיטה העברית

שתפו:

ביום ד' (15.1) בשעה 18:30 היו אמורים לקיים מספר תאי סטודנטים באוניברסיטה העברית, קמפוס הר הצופים אירוע שמטרתו לקדם הסתה ודה לגיטימציה להימצאות חיילים/שוטרים/כוחות הביטחון בקמפוס הר הצופים. לדבריהם יש יותר מדי "מיליטריזציה" בקמפוס, והם לא אוהבים את זה. הבנתם? לא בא להם טוב בעין חיילים.
נזכיר שרק לפני כמה חודשים מספר מרצים מהאוניברסיטה ניסו למנוע מהאוניברסיטה לקיים בשטחה תכנית לקצינים וצוערים בשל לבישת מדים בכיתה. חלקם, סביר להניח גם ישתתפו באירוע המביש ביום רביעי, שכלל לא ברור כיצד קיבל את אישור האוניברסיטה לעצם קיומו.
לא מפקירים חיילים בקמפוסהמהלך הזה של גורמים בקמפוס שמהלכים אימים ומסיתים נגד הימצאות חיילים וכוחות ביטחון בקמפוס מסוכן ונועד לקעקע, להרתיע ולגרום להרחקת סטודנטים במדים/משרתי מילואים מהקמפוס, פשוט כי האנשים האלה לא רוצים לראות שום סממן של מדינת ישראל בקמפוס ובוודאי לא של צה"ל ששומר על כולנו, כולל אותם, חבורה של צבועים.
**
רק מה? הם לא לקחו בחשבון שאנחנו לא הולכים לעבור על זה בשקט, ולאחר פניות רבות לאוניברסיטה והבטחה שלא ניתן לאירוע הזה לעבור בלי תגובה הולמת, על מדים ודגלי ישראל – האירוע בוטל ולא יתקיים בקמפוס!
**
ממשיכים לעקוב ולעמוד לצד החיילים, ומי שלא טוב לו – שילך ללמוד במדינה אחרת!

יישר כוח לפעילינו באם תרצו ירושלים – באוניברסיטה העברית

שתפו:

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון!

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק   דורשים ניצחון והכרעה חייבים לדרוש מהממשלה להפסיק לדשדש ולחתור לניצחון והכרעה בדרום ובצפון, ולא

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן