הפגנה מחוץ לבית המשפט בחיפה כנגד עונש לסייען המחבל שרצח שני שוטרים בהר הבית

פעילי "אם תרצו" הגיעו ביום חמישי (31.10) לבית המשפט השלום בחיפה במחאה נגד העונש שניתן למחבל אשר רצח את שני השוטרים רס"מ האיל סיתוואי ורס"מ כמיל שאנן.

שתפו:

עשרות בני משפחה, פעילים ציוניים מהפורום לחשיבה ציונית ותנועת "אם תרצו" הגיעו ביום חמישי (31.10) לבית המשפט השלום בחיפה במחאה  נגד העונש שניתן למחבל אשר רצח את שני השוטרים רס"מ האיל סיתוואי ורס"מ כמיל שאנן.

כזכור לפני כשנתיים, בפיגוע בהר הבית נרצחו שני השוטרים ועל הסייען נגזרו רק 16 שנות מאסר.

ח"כ לשעבר שכיב שנאן אביו של כמיל מסר כי:
"באנו לפה היום למחות נגד פסק הדין של בית המשפט המחוזי. אנחנו דורשים מהיועמ"ש, מפרקליט המדינה ופרקליט המחוז לערר לאלתר נגד פסק הדין עד שהמחבל יבוא על עונשו ויקבל שני מאסרי עולם. מאסר עולם אחד על כל חלל. אנו כאן כדי לצעוק את זעקת הקורבנות שאינם חכולים להגיד מילה. דם ביננו לא הפקר ולעולם לא יהיה הפקר."

בצלאל יעקב, יו"ר הפורום למחשבה ציונית המלווה על ידי תנועת "אם תרצו" אמר בהפגנה אשר הוביל מול בית המשפט בחיפה כי:
"דם כל שומרי הארץ הזו הוא קדוש. בתי המשפט בישראל הופכים את הקודש לחול ומבזים את זכר הנופלים. במתן עונש בזוי לסייעני מחבלים הם מזמינים את הרצח הבא של שוטרי וחיילי צה"ל. אין תג מחיר הולם לדם לוחמינו."

תום ניסני, ראש אגף פעילים ארצי בתנועת "אם תרצו" אשר נכח במחאה מסר כי:
"הצטרפנו למחאת המשפחות השכולות כדי שהסייען השפל יסיים את חייו בכלא. מחבל הוא מחבל ואין זה משנה אם הוא לחץ על הדק האקדח או לא. דם אחינו זועק מן האדמה."

המשפחות השכולות של השוטרים הדרוזים דורשים צדק בבית המשפט בחיפה

Posted by ‎תנועת אם תרצו‎ on Thursday, October 31, 2019

פרסומים אחרונים:

פרויקטים אחרונים:

דורשים ניצחון

יעד גיוס הסכום שגויס עד עכשיו 0 תרמו עכשיו למאבק גלנט, תתיישר או תתפטר! לא נלחמנו בשביל להחזיר את הרשות הפלסטינית לעזה! אנחנו הלוחמים ומשפחות

סטודנטים אנטי ציונים באוניברסיטת תל אביב מעוניינים לקיים אירוע "נכבה מתמשכת" ולהאשים את חיילי צה"ל בפשעי מלחמה בשערי האוניברסיטה ביום רביעי 15.5 בשעה 12. המשטרה

חייבים לסגור את אל ג'זירה

תגידו, ידעתם שבזמן שפעילי אונר"א השתתפו בטבח ב7 לאוקטובר – משרדי הארגון ממשיכים לפעול מתוך ירושלים? לא מאמינים? בשבועות האחרונים בדקנו וגילינו שיש שני משרדים לאונר"א בירושלים, גם בכפר עקב וגם בגבעת התחמושת!

סרטונים:

חדשות ועדכונים

אירועים קרובים

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

דילוג לתוכן